Christine McGuinness chwali się ciałem po trzech ciążach! Olśniewa!

Christine McGuinness to brytyjska modelka, która słynie z występów w reality show, takich jak "The Real Housewives of Cheshire". Dziś gwiazda nadal powala figurą, mimo urodzenia trójki dzieci. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała zelektryzowało fanów.

Christine McGuinness od lat zachwyca swoich fanów zabójczą urodą
Christine McGuinness od lat zachwyca swoich fanów zabójczą urodą Mark Robert MilanGetty Images

Kim jest Christine McGuinness?

Christine McGuinness to 33-letnia ulubienica Brytyjczyków. Zdobyła sympatię widzów w programach telewizyjnych, a jej fani podziwiają ją od lat w roli modelki.

Mimo urodzenia trójki dzieci, które są owocem miłości modelki i Paddy'ego McGuinnessa. Para jest ze sobą od 2011 roku i wiedzie szczęśliwe życie w Wielkiej Brytanii.

Mimo upływających lat, Christine wciąż jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Nic w tym dziwnego, gwiazda może pochwalić się doskonałym wyglądem i niemal idealną figurą. 

Niedawno opublikowała ona zdjęcia, które rozgrzały jej obserwatorów do czerwoności. 

Piękna modelka pozowała do zdjęć  w dwóch różnych stylizacjach. Najpierw zaprezentowała się w różowym staniku i dopasowanych majtkach, a następnie w eleganckim czarnym jednoczęściowym kostiumie.

Trzeba przyznać, że trudno oderwać wzrok od ślicznej Christine, a w komentarzach posypały się komplementy. Christine wie, jak podnieść temperaturę wśród swoich wielbicieli!

Laura Breszka kupiła posiadłość!Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas