Ciara jest podbudowana swoją figurą po ciąży

Ciara poczuła się "podbudowana", kiedy zrzucił kilogramy, które przybyły jej w ciąży.

Autorka hitu "I Bet" cieszyła się ze zrzucenia ponad 20 kilogramów, które nabyła podczas ciąży z synem Future (2 l.) i jest "zmotywowana", aby jeszcze mocniej pracować nad swoją figurą.

Reklama

Powiedziała:

 - Myślę, że jeśli chodzi o ciało, to ważne są cele, jakie sobie wytyczysz. Mogę szczerze powiedzieć, że kiedy zaczynałam swoją karierę ważyłam o wiele więcej niż ważę teraz. Zdrowy tryb życia był dla mnie wyzwaniem. Jako artystka, muszę mieć dobrą kondycję, więc stało się to sposobem życia...

 - Po urodzeniu syna i przytyciu byłam zdeterminowana, aby powrócić do tego, jak czułam się przed porodem. Cztery miesiące później wróciłam do mojej poprzedniej wagi. To mnie bardzo podbudowało. Miałam siłę, aby ćwiczyć, a nawet sięgnąć po więcej.

30-letnia piosenkarka twierdzi, że zdrowy tryb życia jest teraz "sposobem jej życia" i cały czas próbuje podnosić sobie poprzeczkę, jeśli chodzi o kondycję i figurę.

W rozmowie z magazynem People dodała:

 - Wydaje mi się, że chodzi o indywidualne zrozumienie sytuacji i wymagań, jakie ma się względem siebie. Ja zdecydowanie, w swojej głowie, zawsze podnoszę sobie poprzeczkę, ponieważ bycie zdrowym jest teraz moim trybem życia. I taki poziom sobie wyznaczam. Nie chcę też wyznaczać sobie poziomu, na którym musiałabym starać się uszczęśliwiać innych ludzi.

 - Uważam, że to bardzo istotne, aby ustawiać sobie poprzeczkę wysoko, niezależnie od tego, co chce się osiągnąć, ponieważ dzięki temu zawsze będziemy starali się być lepsi i więcej osiągnąć. Ważne jest, aby rozumieć, co nas uszczęśliwia i sprawia, że jesteśmy piękni.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje