Reklama

Reklama

Co ty wiesz o Izabeli Trojanowskiej?

Jak dobrze znasz Izabelę trojanowską - zapytała na swoim fanpage'u aktorka i piosenkarka. I zaprosiła fanów do rozwiązania quizu na swój temat. Żeby zdobyć komplet punktów, trzeba dobrze odpowiedzieć na 20 pytań.

Zaczyna się dość prosto: data i miejsce urodzenia Izabeli Trojanowskiej, jej drugie imię, rok debiutu solowego na estradzie, w którym roku zdobyła tytuł Miss Obiektywu na festiwalu w Opolu.

Reklama

Ale im dalej, tym pytania są coraz bardziej podchwytliwe: z jakiego teledysku pochodzi pokazywany kadr, jaki tytuł miał spektakl, w którym Trojanowska wcieliła się w role wampira, nazwa jej fan clubu, kiedy zadebiutowała w "Klanie", w którym odcinku "07 zgłoś się" zagrała byłą żonę porucznika Borewicza?

- I się udało 20/20. Chociaż miałem problem z odpowiedzią na pytanie, w którym roku wyszła pierwsza płyta Izy. 1980 czy 1981? Na szczęście trafiłem...Uff - komentuje quiz jeden z fanów. "Na szczęście się udało. Gratulacje!" - chwali gwiazda.

- O ja cię! 12/20... Wstyd!!! Ale skąd mam wiedzieć np. ile odcinków miały "Strachy"? Za trudne, proszę szanownego Fanpage'a, za trudne" - użala się jedna z internautek.

- Nie chwalę się wynikiem, bo nie miałam stu procent. Pomyliłam się z pośpiechu - taka byłam ciekawa, jakie jest następne pytanie. Dla autora quizu moje uznanie i dzięki - to wpis kolejnej fanki.

- To nic nie szkodzi, pomyłki się zdarzają! Cieszymy się, że quiz się podoba i dziękujemy za słowa uznania - odpisała Trojanowska.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje