Reklama

Reklama

Córka Zosi Ślotały trafiła do szpitala!

Zosia Ślotała zgromadziła na Instagramie ponad 123 tysiące obserwujących, z którymi na bieżąco dzieli się kulisami swojego życia. Stylistka regularnie wrzuca posty, związane nie tylko ze swoją działalnością zawodową, ale także momentami z życia prywatnego. Najnowszy wpis gwiazdy zaniepokoił jej fanów!

Zosia Ślotała, modelka, stylistka i specjalistka od wizażu jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Wraz z mężem, Kamilem Haidarem wychowuje siedmioletnią córkę Ranię i pięcioletniego Leonarda. Była dziewczyna Borysa Szyca jest dumna ze swoich pociech i nie ukrywa, że są one dla niej najważniejsze. 

Kilka godzin temu na Instagramie celebrytki pojawiło się dość niepokojące zdjęcie. Widać na nim szpitalne łóżko i leżącą na nim dziewczynkę. Zosia Ślotała nie pokazuje twarzy swoich dzieci, więc fani mogli się tylko domyślić, że chodzi o jej córkę Ranię. Pod zdjęciem pojawił się jednak wyjaśniający wszystko wpis. 

Córka Zosi Ślotały trafiła do szpitala! "Nie ma nic gorszego"

Pod postem Ślotaly pojawił się pełen emocji tekst:

- napisała stylistka. 

Na Instastories Ślotała wyjaśniła fanom, że musi się na chwilę wyłączyć i wylogować z sieci, wszak dzieci są przecież najważniejsze. 

Reklama

Fani zasypali Zosię komentarzami, w których przesyłają jej słowa wsparcia i życzą małej Rani szybkiego powrotu do zdrowia:

- "Dużo zdrowia kochani", "Zdrowia dla córeczki", "Będzie dobrze", "Trzymajcie się cieplutko" - piszą, trzymając kciuki za zdrowie córki Zosi i Kamila. My także przyłączamy się do tych życzeń!

***
Zobacz również:

Rozenek gratuluje Lewandowskiemu! Odniosła się też do Ani 

Natalia Kukulska wyznała, dlaczego nie chodzi do kościoła

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy