Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo na zdjęciu z paczką papierosów. Zagadka szybko się wyjaśniła

Cristiano Ronaldo jest znany ze zdrowego stylu życia. Tym większe było zdziwienie fanów, kiedy dopatrzyli się na jego zdjęciu... paczki papierosów! Jakie jest możliwe wyjaśnienie tej zagadki?

Cristiano Ronaldo na wakacjach

Cristiano Ronaldo pod koniec maja wraz ze swoim klubem Manchesterem United zakończył miniony sezon. Następnie czekały go jeszcze mecze reprezentacji Portugalii. Teraz wreszcie udał się na zasłużony odpoczynek wraz z całą rodziną - Georginą Rodriguez i piątką dzieci.

Słynny piłkarz podzielił się na Instagramie zdjęciem z wypoczynku, na którym siedzi przy wspólnym posiłku z ukochaną i dziećmi. Jednak internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół - na stole oprócz jedzenia i napojów widać również... paczkę papierosów!

Słynny piłkarz pali papierosy?

Jest to zaskakujące, bowiem Ronaldo jest znany ze swojego zdrowego stylu życia i restrykcyjnego podejścia do wszelkich używek. Nie pije alkoholu i unika także słodzonych napojów, czego dowód wyraził na jednej z konferencji prasowej, oburzony butelką Coca-Coli.

Reklama

Okazuje się jednak, że zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane przez brata Ronaldo, który jest palaczem. Sam piłkarz nie odniósł się wprawdzie do komentarzy swoich fanów, ale część z nich wysnuła właśnie taką teorię na temat przedmiotu na zdjęciu.

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Georgina Rodriguez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy