Reklama

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Dwa lata temu Cristiano Ronaldo wszedł w posiadanie luksusowego jachtu, którego wartość szacuje się na 5,5 mln funtów, czyli ok. 30 mln złotych. Znany piłkarz po zakończeniu rozgrywek ligowych postanowił skorzystać ze swojego zakupu i odpocząć na nim wraz ze swoją partnerką i dziećmi.

Zaledwie dwa miesiące temu Cristiano Ronaldo wraz ze swoją partnerką Georginą Rodiguez podzielił się ze światem smutną informacją. Jedno z bliźniąt, których wyczekiwała para przez dziewięć miesięcy, zmarło po narodzinach. Choć ta tragedia mocno dotknęła piłkarza i jego rodzinę, to nie pozwolił on sobie na dłuższą przerwę w pracy i wrócił na boisko. Teraz, po intensywnym czasie razem z najbliższymi udał się na zasłużony odpoczynek.

Cristiano Ronaldi wypoczywa na luksusowym jachcie

Dwa lata temu piłkarz stał się posiadaczem luksusowego- 26-metrowego jachtu, którego wartość szacowana jest na 5,5 mln funtów. Cristiano Ronaldo wypoczywa aktualnie na jachcie w Majorce wraz z Georginą Rodiguez, z którą jest w związku od pięciu lat i piątką dzieci: 11-letnim Cristiano juniorem, 5-letnimi bliźniakami Evą i Matteo, 4-letnią Alaną Martiną i dwumiesięczną Bellą.

Reklama

Zobacz także: Cristiano Ronaldo przyłapany z papierosami!? To do niego niepodobne!

W czasie wolnym od dryfowania na jachcie rodzina wypoczywa w okazałej willi u podnóża gór Tramuntana w północno-zachodniej części wyspy, gdzie nie dochodzą ciekawskie spojrzenia paparazzi, którym udało się uchwycić chwile spędzone przez Cristiano Ronaldo z rodziną na jachcie.

Sądząc po zdjęciach, para miło spędza czas, leniuchując i ciesząc się promieniami hiszpańskiego słońca. 

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Georgina Rodriguez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy