Reklama

Reklama

​Damska gwiazda ringu. Kim jest Anna Kokocińska?

Anna Kokocińska cieszy się wzrastającą popularnością. Polską ring girl obserwuje już ponad 133 tysiące osób w mediach społecznościowych.

Anna Kokocińska: Kim jest?

Anna Kokocińska jest partnerką szefa organizacji FEN, Pawła Jóźwiaka. Na co dzień zachwyca swoją urodą i figurą, pracując jako modelka. Swoją sławę zawdzięcza roli ring girl, która zapowiada kolejne rundy w trakcie profesjonalnych walk. Po raz pierwszy wystąpiła na deskach ringu w trakcie FEN33, gala miała miejsce w marcu bieżącego roku.

Na ostatniej gali FEN37, która odbyła się w listopadzie we Wrocławiu, można było ponownie podziwiać Annę Kokocińską. Popularna ring girl sama utrzymuje smukłą sylwetkę, którą zaprezentowała podczas gali w skąpym, szarym kostiumie. Nie jest to jednak jedyna odważna stylizacja modelki.

Reklama

Anna Kokocińska: Ring girl na Instagramie

Anna Kokocińska pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami niezwykle seksownymi zdjęciami oraz rezultatami ćwiczeń. Modelka na co dzień dba o swoją figurę i lubi się nią chwalić.

Zdjęcia Anny Kokocińskiej są często bardzo odważne i kobiece. W 2016 roku została ona wybrana Miss Zduńskiej Woli, zaś w bieżącym roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza 2021. 

Zobacz także:

Lourdes Leon przesadziła ze zdjęciami? 25-latka zaszalała!

Gala FEN 37. Cezary Oleksiejczuk nowym mistrzem

ĆWICZENIA DLA LENIWYCH, KTÓRE PRZYNOSZĄ EFEKTY PO MIESIĄCU

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kokocińska | ring girl | gala FEN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy