​Damska gwiazda ringu. Kim jest Anna Kokocińska?

Aktualizacja

Anna Kokocińska to polska ring girl i influencerka cieszącą się coraz większą popularnością w mediach społecznościowych. Piękna brunetka jest także partnerką Pawła Jóźwiaka, znanego jako "Prezesa FEN", jednej z najpopularniejszych polskich organizacji MMA i kick-boxingu. Co jeszcze warto wiedzieć o Annie Kokocińskiej?

Anna Kokocińska jest partnerką szefa FEN, Pawła Jóźwiaka
Anna Kokocińska jest partnerką szefa FEN, Pawła JóźwiakaArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Anna Kokocińska: kim jest?

Ring girl to bardziej taka wizytówka FEN-u. Musimy po prostu ładnie się prezentować, chociaż nie tylko, bo musimy też umieć się wypowiedzieć. (…) To jest taka bardziej luźna, dodatkowa praca. Mi się podoba. To jest coś nowego dla mnie i myślę, że będę dalej na razie [ring girl]

- powiedziała wtedy w wywiadzie dla TV Reklama.

Ania Kokocińska: wiek

Ania Kokocińska ma 23 lata. Pierwsze sukcesy odniosła jednak już jako 16-latka. W 2016 roku została Miss Zduńskiej Woli, a w 2021 roku była finalistką Miss Mazowsza.

Ania Kokocińska: wzrost

Ania Kokocińska jest modelką, ale jej wzrost nie jest imponujący. Chociaż wydawać by się mogło, że ma co najmniej 175 cm wzrostu, to seksowna modelka jest o pięć centymetrów niższa. 170 cm wzrostu to zresztą minimalny wzrost, jaki wymagany jest od kobiet w świecie modelingu.

Ania Kokocińska: Partner

Partnerem Ani Kokocińskiej jest szef organizacji FEN, Paweł Jóźwiak. Studiował on ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie zajął się organizacją eventów. Pracował m.in. przy mistrzostwach Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Funkcję prezesa Fight Exclusive Night (FEN) pełni od 2015 roku. Jest sporo starszy od swojej partnerki - ma 49 lat.

Ania Kokocińska: Instagram

Ania Kokocińska znana jest także dobrze ze swojej działalności na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 166 tysięcy fanów. Modelka i finalistka Miss Mazowsza 2021 chętnie dzieli się tam z nimi seksownymi fotkami, filmikami video i efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Od czasu do czasu polska ring girl chwali się także swoją sportową rutyną, udostępniając zdjęcia z siłowni i klubów fitness.

Anna Kokocińska kocha także podróże - jej Instagram pełen jest pięknych zdjęć z egzotycznych krajów. Największą popularnością cieszą się oczywiście te w skąpych strojach bikini!

Zobacz także:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 51: Tomasz KozłowskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas