Reklama

Dariusz Szpakowski na ściance z żoną. To znana aktorka

Dariusz Szpakowski rzadko pojawia się na oficjalnych wydarzeniach. Tym razem zrobił wyjątek i wraz z żoną pojawił się na obchodach 30-lecia formacji Tercet czyli Kwadrat w Teatrze 6. Piętro. Zobacz, jak małżeństwo prezentowało się na ściance fotoreporterów.

Dariusz Szpakowski z żoną

Dariusz Szpakowski z żoną Grażyną Strachotą wybrali się na obchody 30-lecia formacji Tercet czyli Kwadrat w Teatrze 6. Piętro. Znany komentator sportowy rzadko pojawia się na ściankach fotoreporterów, choć w niedzielę zrobił wyjątek.

Nie przybył na wydarzenie sam. Towarzyszyła mu żona, której aparaty i kamery nie są obce. Grażyna Strachota jest bowiem aktorką mającą na koncie kilkadziesiąt ról w serialach i filmach. Razem ze Szpakowskim tworzą piękną i szczęśliwą parę.

Czytaj także: Dariusz Szpakowski chciał odejść z TVP? Ujawniają kulisy. "Cnota i praca"

Reklama

Stylizacje małżeństwa

Tego dnia Strachota postawiła na sukienkę o długości maxi w odważne wzory panterki, beżowy, połyskujący kardigan oraz czarne, zamszowe czółenka. Całość stylizacji uzupełniały duże, wiszące kolczyki w etnicznym stylu, rozpuszczone włosy w cynamonowym odcieniu i subtelny makijaż.

Z kolei Szpakowski wybrał sportową elegancję - miał na sobie granatową marynarkę z błyszczącego materiału, białą koszulę z czarnymi guzikami, klasyczne spodnie dżinsowe oraz czarno-białe adidasy.

Związek Szpakowskiego i Strachury

Szpakowski i Strachota są małżeństwem już od ponad 30 lat. Mają dwie córki - 30-letnią Julię oraz 24-letnią Gabrielę. Zazwyczaj para pokazuje się razem publicznie przy okazji corocznej Gali Mistrzów Sportu.

Małżonków dzieli 9 lat różnicy. Starszego Szpakowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać - dla wielu kibiców to prawdziwa legenda wśród komentatorów piłki nożnej i ogólnie sportu. Natomiast Strachota jest znana m.in. z występów w serialach "Złotopolscy" czy "BrzydUla".

Zobacz również: Grażyna Strachota: Nie tylko żona Dariusza Szpakowskiego

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy