Reklama

Reklama

Demi Lovato zrobi sobie przerwę od muzyki w 2017 roku

Twórczyni hitu "Cool For The Summer" wyznała, że cieszy się, iż w przyszłym roku będzie mogła wycofać się z życia publicznego. Piosenkarka twierdzi, że nie jest stworzona do życia w świetle reflektorów.

Demi napisała na Twitterze: - Jestem taka podekscytowana 2017 rokiem. Robię sobie przerwę od muzyki i mediów. Nie jestem stworzona do życia w blasku fleszy. Czuję, że nie ma to już dla mnie żadnej wartości. Wolałabym skupić się na działalności charytatywnej.

Reklama

Informacja ta pojawiła się po tym, jak wielu osobom nie spodobało się to, że Demi skrytykowała Taylor Swift, twierdząc, że twórczyni hitu "Shake It Off" chce zniszczyć Katy Perry.

Gwiazda napisała na Twitterze: - Ludzie zadają mi pytania, więc na nie odpowiadam. Możecie mnie pozwać do sądu. Ale nie zapominajcie o tym, że podczas wywiadów słowa mogą być wyjęte z kontekstu. Nie zamierzam przepraszać za to, co inni chcą powiedzieć.

Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się tym, co mówię w wywiadach. Oglądacie wiadomości? Nie macie innych spraw na głowie?

Powyższa wypowiedź odnosi się do tego, co Demi powiedziała o Taylor i jej koleżankach w wywiadzie, który został tego dnia opublikowany.

Odnosząc się do teledysku piosenkarki, powiedziała: "Myślę, że tworzenie piosenki i teledysku o niszczeniu Katy Perry nie sprawia, że kobiety czują się silniejsze..."

- Być może będę miała przez tę wypowiedź wiele problemów, ale według mnie żadna z przyjaciółek Taylor nie ma normalnej figury. Te dziewczyny tworzą zafałszowany obraz tego, jak powinno się wyglądać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje