Reklama

Reklama

Demi Moore zachwyca w kostiumie kąpielowym

Demi Moore była jedną z największych gwiazd lat 90. Jej nazwisko wciąż należy do tych najgorętszych w hollywoodzkim show-biznesie. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się gorącym zdjęciem z wakacji.

Demi Moore skończy w tym roku 59 lat. Aktorka, która jest znana z tak kultowych filmów, jak "Uwierz w ducha" czy "Niemoralna propozycja" w dalszym ciągu nie może narzekać na brak filmowych zleceń, a dodatkowo jej instagramowe konto śledzi prawie 2,5 mln internautów.

Aktorka wzbudza kontrowersje ze względu na poddawanie się licznym operacjom plastycznym. Przez ingerencję chirurga plastycznego jej twarz jest prawie nie do poznania i ledwo przypomina siebie sprzed lat. Trzeba jednak przyznać, że jest w świetnej formie, a figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Reklama

Demi Moore w kostiumie kąpielowym

Gwiazda przebywa aktualnie na Fiji, gdzie spędza wakacje ze swoimi córkami. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zachwyca pozując w odblaskowym, żółtym kostiumie kąpielowym na malowniczym, skalisto-morskim tle.

Co ciekawe, kilka dni wcześniej również podzieliła się na Instagramie zdjęciem, którym zachwyciła swoją smukłą sylwetką. Była to część kampanii, w której wzięła udział wraz ze swoimi córkami.

Aktorka napisała pod postem: "Zależało mi na włączeniu moich córek do tej kampanii i mam nadzieję, że inni wykorzystają w swoim życiu okazje do nawiązania znaczących kontaktów i świętowania każdej chwili z ludźmi, których kochają".

Co sądzicie o wakacyjnym looku Demi Moore?

Czytaj również: 

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | demi moore operacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje