Reklama

Demi Rose Mawby zachwyca na Instagramie już od dekady! Jak rozwijała się kariera modelki?

Demi Rose Mawby to brytyjska modelka, która w ostatnich dniach marca skończyła 28 lat. Jej niepowtarzalna uroda i krągłości mogą budzić zazdrość samej Kim Kardashian, a jednocześnie podziw niezliczonej rzeszy ludzi z całego świata, których Demi Rose zgromadziła wśród fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 20 milionów osób!

Ile lat ma Demi Rose?

Demi Rose urodziła się 27 marca 1995 w Birmingham, niedawno skończyła 28 lat. Przy tej okazji Demi zniknęła na kilka dni z mediów społecznościowych, czym wywołała niepokój u swoich fanów. Na szczęście trwało to tylko kilka dni, a nieobecność modelki była spowodowana świętowaniem razem z przyjaciółmi. 

Na Instagram trafiło zdjęcie Demi Rose w koronie uplecionej z traw i złotej sukni, pod którym dziękuje za miłość i wsparcie, jakie otrzymała w ciągu swojej kariery.

Reklama

Demi Rose — jak do tej pory wyglądała jej kariera?

Demi Rose Mawby konto na Instagramie założyła dekadę temu, gdy tylko ukończyła 18 lat. Jej kolumbijskie korzenie i zniewalająca wręcz uroda szybko zapewniły młodej modelce setki tysięcy obserwujących. Takie poruszenie w sieci szybko umożliwiło młodej Demi wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Tam zagrała w teledysku DJ Khaleda do "How many times", a zaraz potem podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek i trafiła na okładki kilku magazynów, m.in.: FHM czy WorldStarHipHop. 

W tym samym czasie plotki łączyły Demi z popularnym szczególnie w tamtym okresie raperem Tygą. Pikanterii dodawał fakt, że w tym samym czasie wokalista umawiał się z Kylie Jenner. Niestety zarówno pobyt w Stanach, jak i rozterki miłosne zostały zepchnięte na drugi plan przez wiadomość o chorobie mamy Demi. Chwilę później na nowotwór zapadł też jej ojciec. Mimo próśb i obietnic zawrotnej kariery modelka natychmiast wróciła do Wielkiej Brytanii, aby zająć się rodzicami. Demi nie porzuciła jednak swojej pasji do modelingu i cały czas pozostawała bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Demi Rose na Instagramie

Postawa Demi Rose pokazuje, że obecnie zawrotną karierę można zrobić z każdego miejsca na ziemi, nawet gdy świadomie rezygnuje się z propozycji gigantów tego biznesu z USA. Unikalne kształty, wrodzone piękno i zmysł do tworzenia seksownych, a jednocześnie bardzo estetycznych zdjęć w przepięknych kreacjach i sceneriach — to elementy, które składają się na sukces Demi Rose.

W niczym nie przeszkodził nawet jej nieduży wzrost (157 cm), który jeszcze kilkanaście lat temu eliminowałby Demi na samym początku castingów w popularnych agencjach modelek. Dzięki wsparciu rodziców i bliskich oraz zacięciu i stawianiu czoła przeciwnościom dzisiaj Demi Rose Mawby zdobyła ponadprzeciętną popularność. 

Kiedy wracała zająć się chorą matką w 2015, jej profil na Instagramie śledziło trochę ponad 3 miliony osób. W 2018 było to już dwa razy więcej - 6 mln, jednak prawdziwie spektakularny przyrost fanów Demi Rose Mawby zanotowała w latach pandemii, kiedy liczba obserwujących szybko wzrosła do 10, 15, a następnie 19 milionów obserwujących. W ostatnich miesiącach zeszłego roku konto Demi Rose obserwowało już ponad dwadzieścia milionów osób, czyli tyle, ile wynosi suma ludności dwóch sporych państw, np. Grecji i Szwecji.

Czytaj również:

Kim Kardashian pręży się na Instagramie. Znów pokazała "zabójcze kształty"

Rhian Sugden - ile ma lat, czy jest w związku i jak wygląda jej kariera?

Nicole Scherzinger zachwyca w bikini. Co za ciało

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama