Demi Rose pokazała sylwetkę w całej okazałości. Jak ona to robi?!

Demi Rose wciąż doskonale bawi się na wakacjach w Egipcie i zaskakuje fanów nowymi zdjęciami. Gwiazda bardzo wczuła się rolę egipskiej piękności i pozuje w stylizowanych kreacjach, które na myśl przywodzą samą Kleopatrę. Tym razem internauci zwrócili uwagę na wyjątkową talię modelki, która kontrastuje z szerokimi, ponętnymi biodrami Demi Rose.

Demi Rose przyciąga uwagę swoją wyjątkową figurą
Demi Rose przyciąga uwagę swoją wyjątkową figurą Fortitude Press / Splash News/EAST NEWSEast News

Demi Rose i sekret jej popularności

Demi Rose, modelka z Wielkiej Brytanii od kilku lat zachwyca światowy show-biznes swoją osobą. Zachwycająca uroda, którą modelka zawdzięcza swoim kolumbijskim korzeniom i pracowitość, zapewniły Demi Rose sukces w modelingu.

Jej zdjęcia z różnych zakątków świata wzbudzają niemałą ekscytację, zwłaszcza że sesje zdjęciowe Demi zawsze są dopracowane w najmniejszym szczególe.

Tym razem celebrytka poleciała do Egiptu, gdzie zwiedza starożytne zabytki i jest nimi zachwycona.

Uwagę zwraca zawsze dopasowana stylizacja Demi Rose do miejsca, które odwiedza. Nic więc dziwnego, że tym razem wygląda niczym bogini i Kleopatra w jednym.

Zachwycająca figura Demi Rose. Talia robi wrażenie

Demi Rose zrobiła furorę jako młodsza, brytyjska wersja Kim Kardashian. Jej wyjątkowa uroda, a przede wszystkim ciało, zwracały i wciąż zwracają uwagę.

Kobiece kształty modelki są jej atutem, a wąska talia kontrastująca z szerokimi biodrami i pokaźnym biustem to znak rozpoznawczy Demi Rose.

Na najnowszych zdjęciach z Egiptu zwracają uwagę internautów, bo pośród egzotycznych klimatów modelka prezentuje się w stylizacjach podkreślających jej wyjątkową sylwetkę w typie klepsydry. 

Oczywiście duże znaczenie mają tutaj geny, ale aby uwidocznić taką talię, warto poświęcić chwilę na odpowiednie ćwiczenia, które podkreślą szczupłość tej strefy ciała.

Na wygląd talii korzystnie wpływają krążenia bioder, kręcenie hula-hoop, skrętoskłony, ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha, czyli brzuszki robione "na ukos".

Te wszystkie ćwiczenia Demi Rose skrupulatnie wplata w swój plan treningowy, co daje świetne efekty. Wysztarczy tylko spojrzeć na jej zdjęcia.

"Na zdrowie". BrzoskiwnieInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas