Reklama

Demi Rose znowu kusi. Tym razem przebrała się za Egipcjankę!

Instagramowy profil Demi Rose jest chyba jednym z ciekawszych wśród zagranicznych celebrytek. Nietypowe sesje zdjęciowe, które wykonywane są w różnych zakątach świata przyciągają na jej profil jak magnes. Tym razem gwiazda mediów społecznościowych postanowiła cofnąć się w czasie i stworzyć atmosferę starożytnego Egiptu. Na ostatnim zdjęciu sporo odsłoniła!

Kim jest Demi Rose?

Demi Rose pochodzi z Wielkiej Brytanii, na co dzień zajmuje się głównie fotomodelingiem i aktywnie prowadzi konto w mediach społecznościowych. Z uwagi na swoje krągłości - sporych rozmiarów pośladki, które uważa za swój największy atut - bywa porównywania do Kim Kardashian. Ze znaną amerykańską celebrytką łączy ją nie tylko wygląd, ale również luksusowe życie, częste podróże i ogromna popularność na Instagramie. Obserwuje ją już prawie 20 mln internautów, których ciągle przybywa. Zdjęcia, które publikuje Demi - szczególnie te wykonane podczas podróży, w wyjątkowych sceneriach, cieszą się ogromną popularnością na jej instagramowym profilu.

Reklama

Demi Rose przebrała się za Egipcjankę. Na najnowszym zdjęciu sporo odsłoniła

Od tygodnia gwiazda Instagrama przebywa w Egipcie, skąd opublikowała już sporo fotek. Jak zwykle zadbała o najdrobniejszy szczegół i stworzyła niepowtarzalny klimat. Obserwując jej najnowsze posty można mieć wrażenie, że ogląda się kadry z historycznego filmu. Na jednym nagraniu Demi w stroju Egipcjanki przechadza się po starożytnych ruinach, kolejne zdjęcia przedstawiają jak leży na łóżku przebrana za Kleopatrę, a na innych pozuje na tle piramidy.

Czytaj również: Demi Rose zachwyca kreacjami w Egipcie. Co za dekolt!

Na najnowszym zdjęciu jakie opublikowała odsłoniła znacznie więcej - co też spotkało się z zachwytem wśród fanów, szczególnie płci przeciwnej. Demi opublikowała bowiem jak stoi przy filarze, opierając się o niego ręką. 

Ma na sobie tylko pleciony biustonosz i pareo, w połowie zasłaniające biodra. W tej stylizacji idealnie podkreśliła swoje krągłości i wyeksponowała wszystkie atuty sylwetki. Fani są wprost zachwyceni, zarówno urodą gwiazdy Instagrama, jak i pomysłem Rose na wcielenie się w rolę Egipcjanki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy