Reklama

Demi Rose zachwyca kreacjami w Egipcie. Co za dekolt!

Demi Rose przebywa aktualnie na wakacjach w Egipcie, skąd publikuje wyjątkowe zdjęcia. Gwiazda postanowiła wpasować się stylizacjami w klimat starożytnego Egiptu i tym razem jej sukienka wywołała w mediach prawdziwą burzę. Modelka niczym bogini pozuje do zdjęć w kreacji z imponującym dekoltem. Czym tym razem przesadziła?

Demi Rose i jej wymyślne stylizacje na wakacjach

Demi Rose wie, jak podnieść temperaturę dosłownie jednym zdjęciem. Gwiazda słynie ze swoich wyjątkowych stylizacji, którymi podkreśla przepiękne kształty swojego ciała. 

 Brytyjska modelka o kolumbijskich korzeniach już dawno została okrzyknięta młodszą wersją Kim Kardashian, która powinna obawiać się takiej konkurencji. 

Faktycznie, młodziutka, bo zaledwie 27-letnia Demi Rose, pędzi ze swoją karierą z prędkością światła. Nic w tym dziwnego — modelka każdego dnia ciężko pracuje na swój sukces.  

Zobacz także: Demi Rose kusi wdziękami w prześwitującej halce!

Reklama

Nawet będąc na wakacjach, jak teraz pamięta o tym, by dostarczać fanom i sponsorom nowych zdjęć, które biją rekordy popularności. 

Tym razem Demi Rose wybrała się do Egiptu, gdzie postanowiła zwiedzić starożytne zabytki. Zrobiła to jednak w wyjątkowy sposób, bo chociażby pojawiając się w świątyni Horusa, wybrała na tę okazję kreację stylizowaną na Kleopatrę. 

Klimat starożytnego miasta niezwykle spodobał się Demi, a ona sama wygląda na najnowszych zdjęciach z wakacji jak bogini. 

Demi Rose przesadziła z dekoltem? Nie pierwszy raz!

Najnowsze zdjęcia z wakacyjnej wyprawy Demi pochodzą nie z zabytkowej części miasta, a z ekskluzywnego clubu, gdzie postanowiła nieco się zabawić. 

I na tę okazję wybrała wyjątkową kreację, bardziej pasującą do antycznej Grecji, niż do starożytnego Egiptu. Dodatkowo upięcie włosów, na które zdecydowała się modelka, także bardziej wpisuje się w greckie trendy. 

Zobacz też: Demi Rose seksownie wypina pośladki i pokazuje nową fryzurę. Pięknie jej w czerwieni!

Ta mała niespójność jednak została niezauważona przez fanów modelki, a wszystko z powodu jej... dekoltu. 

Nie jest tajemnicą, że Demi Rose uwielbia pokazywać swoje ciało i nawet wybierając się do restauracji, czy właśnie zwiedzając zabytki, nie wstydzi się pokazać trochę więcej ciała. 

Tak było i tym razem, bo dekolt Demi Rose przyciągnął spojrzenia internautów i można to nawet rozpatrywać w granicach zaliczenia modowej wpadki. 

Demi Rose jednak nie przejmuje się ogólnie panującymi zasadami ubierania się na różne okazje i zakłada to, w czym czuje się dobrze, nawet jeżeli odkrywa nieco więcej piersi, niż uważa się to za stosowne.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose | Egipt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy