Demi Rose pręży się na Santorini. Pokazała boskie ciało!

Zwana „brytyjską Kim Kardashian” Demi Rose od kilku dni wypoczywa na Santorini. Kadrami z greckiej wyspy regularnie chwali się na Instagramie. Trzeba przyznać, że tak wakacji jak i urody celebrytce można tylko pozazdrościć.

Demi Rose znów opublikowała na Instagrmie kilka odważnych kadrów
Demi Rose znów opublikowała na Instagrmie kilka odważnych kadrówKirstin Sinclair / ContributorGetty Images

Choć sezon urlopowy już dawno za nami, część osób dopiero jesienią decyduje się na wypoczynkowe wyjazdy (albo może pozwolić sobie na tego rodzaju wojaże kilka razy do roku). Do takich właśnie szczęściarzy należy Demi Rose - celebrytka nazywana czasem "brytyjską Kim Kardashian", która popularność zyskała głównie za sprawą mediów społecznościowych.

Maria Sadowska: W covidzie, gdybym żyła z muzyki, to umarłabym z głoduINTERIA.PL

Uwagę followersów przyciągnęła jej niezaprzeczalna uroda - buzia o regularnych rysach, wąska talia, wydatny biust i pośladki sprawiają, że przez wielu jest uważana za bardzo atrakcyjną kobietę. Nie bez wpływu na popularność pozostają też zapewne zdjęcia, publikowane przez celebrytkę na Instagramie - kadry w śmiałych strojach czy kostiumach kąpielowych, budzą duże zainteresowanie zwłaszcza wśród internautów płci męskiej.

Demi Rose wypoczywa na Santorini

Santorini to idealne miejsce na wypoczynek
Santorini to idealne miejsce na wypoczynek123RF/PICSEL

Teraz Demi Rose przebywa na urlopie, jednak jak wiadomo - influencerzy nie miewają wolnych dni. Modelka regularnie zdaje więc relację ze swego wypoczynku za pośrednictwem Instagrama.

Jak widzimy na jej profilu, gwiazda na miejsce wypoczynku wybrała Santorini - wyspę na morzu Egejskim, słynącą z charakterystycznych, białych zabudowań, tworzących niezwykle malowniczy pejzaż. Demi jednak, jak można wnioskować po publikowanych przez nią zdjęciach, nad spacery i podziwianie widoków przedkłada leniwe plażowanie.

Niedawno pochwaliła się zdjęciem z basenu, na którym pozuje w prostym, czarnym stroju kąpielowym z dekoracyjną, złotą klamrą z przodu. Trzeba przyznać, że nawet jak na bikini, nie zasłaniał on zbyt wiele...

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas