Reklama

Reklama

Demi Rose pręży się na Santorini. Pokazała boskie ciało!

Zwana „brytyjską Kim Kardashian” Demi Rose od kilku dni wypoczywa na Santorini. Kadrami z greckiej wyspy regularnie chwali się na Instagramie. Trzeba przyznać, że tak wakacji jak i urody celebrytce można tylko pozazdrościć.

 Choć sezon urlopowy już dawno za nami, część osób dopiero jesienią decyduje się na wypoczynkowe wyjazdy (albo może pozwolić sobie na tego rodzaju wojaże kilka razy do roku). Do takich właśnie szczęściarzy należy Demi Rose - celebrytka nazywana czasem "brytyjską Kim Kardashian", która popularność zyskała głównie za sprawą mediów społecznościowych.

Zobacz również: Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja!

Reklama

Uwagę followersów przyciągnęła jej niezaprzeczalna uroda - buzia o regularnych rysach, wąska talia, wydatny biust i pośladki sprawiają, że przez wielu jest uważana za bardzo atrakcyjną kobietę. Nie bez wpływu na popularność pozostają też zapewne zdjęcia, publikowane przez celebrytkę na Instagramie - kadry w śmiałych strojach czy kostiumach kąpielowych, budzą duże zainteresowanie zwłaszcza wśród internautów płci męskiej.

Zobacz również: Od nieśmiałej dziewczyny do ikony. Tak zmieniał się styl Katarzyny Cichopek

Demi Rose wypoczywa na Santorini

Teraz Demi Rose przebywa na urlopie, jednak jak wiadomo - influencerzy nie miewają wolnych dni. Modelka regularnie zdaje więc relację ze swego wypoczynku za pośrednictwem Instagrama.

Jak widzimy na jej profilu, gwiazda na miejsce wypoczynku wybrała Santorini - wyspę na morzu Egejskim, słynącą z charakterystycznych, białych zabudowań, tworzących niezwykle malowniczy pejzaż. Demi jednak, jak można wnioskować po publikowanych przez nią zdjęciach, nad spacery i podziwianie widoków przedkłada leniwe plażowanie.

Niedawno pochwaliła się zdjęciem z basenu, na którym pozuje w prostym, czarnym stroju kąpielowym z dekoracyjną, złotą klamrą z przodu. Trzeba przyznać, że nawet jak na bikini, nie zasłaniał on zbyt wiele...

Zobacz również: Księżna Kate w Irlandii Północnej: Krzyki, piski i zachwycająca stylizacja

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose | bikini | Monika Pietrasińska | santorini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy