Reklama

Reklama

Dla narzeczonej kupi dom w Londynie

George Clooney albo bardzo kocha swoją narzeczoną, albo już dał się jej zdominować. Kiedy ona stanowczo odmówiła przeprowadzki do Stanów, on postanowił kupić dom w Londynie, żeby tylko być bliżej niej. Jak podaje Daily Mail wkrótce razem mają oglądać się za nowym lokum.

Amal Alamuddin nie jest zwykłą  gwiazdką lecz  poważną panią adwokat specjalizującą się w obronie praw człowieka. Clooney wielokrotnie podkreślał, że jest bardzo dumny z jej kariery i chce, żeby się rozwijała. Częste loty do Stanów, na spotkania z narzeczonym, z pewności nie sprzyjają koncentracji na sprawach zawodowych.

Żeby związek był syty i kariera cała, Clooney znalazł idealny sposób. Jak donosi Daily Mail, aktor rozgląda się za lokum w Londynie. Jeszcze nie wiadomo, czy miałby być to jego dom czy tylko tymczasowa rezydencja, z której korzystał by w czasie pobytu w Anglii. Aktor najwyraźniej musiał iść na kompromis, bo według Daily Mail  Amal Alamuddin ma twardy charakter i zdecydowanie odmówiła przeniesienia swojej kariery do Stanów.

Reklama

Jak pisze New York Post, powołując się na anonimowe źródło z otoczenia aktora: "Clooney jest niezwykle dumny z kariery swojej narzeczonej i bardzo wspiera jej rozwój. Chce, żeby jego przyszła żona mogła się realizować. Wkrótce Clooney będzie w Londynie więc będą mogli razem rozejrzeć się za nowym domem. "

Alamuddin rzeczywiście jest gwiazdą w swojej branży. Na liście jej klientów znaleźli się między innymi Julian Assange i Julia Tymoszenko.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje