Reklama

Reklama

Doda chce wyjechać z Polski. Zdradziła swój cel na 2022 rok!

Doda postanowiła, że w 2022 roku spędzi kilka miesięcy poza Polską. Wytłumaczyła, że marzy jej się dłuższy pobyt w egzotycznym kraju. Piosenkarka nie zdradziła dokąd pragnie się udać, ani czy w podróż wybierze się sama. Fani z pewnością będą za nią tęsknić.

W życiu Dody dużo się dzieje. Artystka chce odpocząć?

Doda z pewnością nie będzie mogła nazwać ostatnich miesięcy najlepszym okresem swojego życia. Jej małżeństwo się rozpadło, a narastający konflikt z mężem Emilem Stępniem zapowiada bardzo długi i burzliwy rozwód. Choć początkowo Doda nie miała zamiaru spraw małżeńskich wyciągać na światło dzienne, co zapowiedziała, informując internautów, że złożyła dokumenty rozwodowe, to jednak miesiąc temu nie wytrzymała. Gdy razem z Marią Sadowską została odsunięta od ostatnich prac nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", była wściekła.

Na fali tych emocji zdradziła niektóre z powodów swojego rozstania ze Stępniem, dała między innymi do zrozumienia, że była dręczona psychicznie i zdradzana. Po kilku dniach drastycznych wyznań piosenkarka znowu zamilkła na temat nieudanego małżeństwa, od czasu do czasu zamieszcza jedynie w social mediach cytaty i fragmenty piosenek, które mają dać jej fanom obraz jej emocji i zranionych uczuć.

Reklama

Doda rozkwita w towarzystwie Maxa Hodgesa

Jedną z osób, które ją wspierają w tym trudnym okresie, jest jej przyjaciel Max Hodges, amerykański aktor i model. Doda nigdy nie wyjaśniła, jaka relacja ich łączy, jednak z pewnością jest to osoba, przy której nastrój piosenkarki się poprawia. Gdy razem z nim spędzała wakacje w Polsce, na Instagramie napisała: "Wyrzucę to z siebie, bo wiem, że dam tym siłę innym: ROK żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce...w Warszawie też" - zapewniała. 

Para utrzymuje ze sobą stały kontakt, czego dowodem mogą być ich wspólne zdjęcia umieszczane w relacjach w social mediach. Ostatnio zrobili kolejny krok - wybrali się na galę Plejady, po raz pierwszy przechodząc oficjalnie razem po czerwonym dywanie.

Doda zdradziła swój cel na 2022 rok

W najnowszym poście na Instagramie piosenkarka zapowiedziała kolejne zmiany w swoim życiu. Zdradziła, że choć nie planuje wyprowadzać się z Polski na stałe, to jednak zamierza kilka miesięcy spędzić za granicą. 

Sprecyzowała też, jak daleko od Polski zamierza się przenieść. "Byle nie więcej niż 6 h w samolocie! Takie jest moje marzenie i cel na 2022" - zdradziła Doda. Wygląda więc na to, że piosenkarka nie bierze pod uwagę podróży do Stanów Zjednoczonych do swojego przyjaciela Maxa Hodgesa, a interesuje ją jedynie południe Europy. 

Czy dołączy do Agnieszki Włodarczyk w Marbelli, czy może jak Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wybierze jedną z Wysp Kanaryjskich? Przekonamy się pewnie niebawem. 

***
Przeczytaj również: 

Rekord! Rzeźba Magdaleny Abakanowicz sprzedana za 11 mln złotych

Polskie gwiazdy zaliczyły poważną halloweenową wpadkę

Wzburzona Maryla Rodowicz opowiada o byłym mężu! Nie hamowała się

Zobacz również: 
PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy