Reklama

​Polskie gwiazdy zaliczyły poważną halloweenową wpadkę

Projektantka mody Ewa Minge opublikowała w sobotę zdjęcie, na którym w Pasażu Stefana Wiecheckiego "Wiecha", prowadzi łaciatego warchlaka. Wcześniej małżeństwo Majdanów opublikowało zdjęcie jako rodzina Addamsów, a Ada Fijał wystąpiła w roli krwawej stewardesy. Wszyscy ci celebryci przeoczyli jeden drobiazg - Halloween obchodzone jest w ostatni, a nie przedostatni dzień października.

Projektantce mody łatwo jednak ten falstart wybaczyć, bo dała swoim fanom do myślenia. Napisała bowiem, że o kimś niefajnym mówi się "ale świnia", choć ona z tym epitetem się nie zgadza. 

"Zwierzę kieruje się instynktem, głodem, chłodem, a my... wyrachowaniem. Zimna kalkulacja w głowie, szybkie przerobienie danych, jak ustawić parametry, aby nasze i tylko nasze było na szczycie. Jak zmanipulować, sfingować i ubrać tak w cudne kwiatki, aby najgorsza gnojowica była łąką różaną" - stwierdziła. Minge zauważyła, że w tym kontekście łatwiej zrozumieć, dlaczego "tylu z nas" wybiera na życiowych towarzyszy zwierzęta, a nie ludzi.

Reklama

Komentujący jej post internauci zwrócili uwagę na to, że prowadzona przez Minge świnia, wyraźnie zainteresowana jest jej butami. Niestety projektantka nie zdradziła jakiej marki jest owo obuwie. 

***
Zobacz również:

Kardashianki na Halloween. Która miała najlepsze przebranie?

Małgorzata Rozenek - Majdan na surowym poście. Robi to zawsze jesienią!

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy