Reklama

Reklama

Doda pokazała babcię. Słodkie ujęcie!

Choć popularność Dody w mediach opiera się ostatnio wyłącznie na perypetiach związanych z byłym partnerem Emilem Haidarem, artystka nie zapomina o najważniejszych sprawach.

Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami epizodami z życia prywatnego. Równie chętnie docenia pomoc i wsparcie bliskich jej osób.

Z drugiej strony, zdarza jej się w mediach społecznościowych w ostrym tonie wypowiadać się na temat ludzi, którzy wybitnie zaszli jej za skórę. To wszystko sprawa, że baczni obserwatorzy jej życia i twórczości naprawdę się nie nudzą.

Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym gwiazda pozuje razem ze swoją babcią. Na fotografii celebrytka czule ją obejmuje i całuje w skroń. Pani Pelagia 20 grudnia obchodzi swoje... 90. urodziny. Piosenkarka złożyła też swojej babci życzenia urodzinowe.

Reklama

"Moja babcia dziś kończy 90 lat. Nie zaśpiewam 'sto lat', bo obrażę nasze geny. 200 lat kochana babciu".

Do życzeń dołączyli również fani Dody: "Dużo zdrówka życzę babci", "a jak się trzyma skubana! Zdrowia i 200 lat dla babci!", "300 lat dla babci Dody i tobie tez od twojej wiernej fanki" - to tylko kilka komentarzy, jakie pojawiły się pod postem.

Dorota Rabczewska nigdy nie ukrywała, że łączy ją z babcią wyjątkowa więź. W wywiadach zawsze podkreśla, że pani Pelagia jest jej najwierniejszą fanką i dopinguje ją nie tylko na scenie, ale też w życiu prywatnym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy