Reklama

Reklama

Doda pokazała jedno zdjęcie! Internauci patrzyli tylko na to!

Doda to wokalistka, która potrafi wzbudzić sensację. Ostatnio jest o niej głośno ze względu na rozwód z Emilem Stępniem i na nową miłość. Ale gwiazda wywołała jeszcze jedną sensację. Poszło o drobiazg, który na zdjęciu zauważyli internauci!

Doda zaskoczyła fanów zdjęciem

 Doda na początku czerwca 2021 roku zaskoczyła fanów wiadomością, że rozstaje się z mężem, Emilem Stępniem. Ta wiadomość była jak grom z jasnego nieba, ale gwiazda nie przestaje zaskakiwać. 

Teraz media rozpisują się na temat jej nowego związku. Max Hodges to mężczyzna, z którym Doda już nawet nie ukrywa, że spędza sporo czasu, a on sam zaczyna mieć wielu fanów w Polsce. 

Fani od tego momentu jeszcze uważniej śledzą poczynania Dody w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywna. Publikuje filmy i zdjęcia, na których nie brakuje jej i nowego chłopaka gwiazdy. 

Uwagę fanów jednak zwróciło inne zdjęcie Dody, bez Maxa Hodges'a. Wokalistka pozuje na nim sama, rozpisując się we wpisie o swojej miłości do natury. 

Reklama

Faktycznie, patrząc na stopę Doroty Rabczewskiej na zdjęciu, trudno doszukać się wszystkich palców. Fani byli na tyle dociekliwi, że doczekali się odpowiedzi Dody na jej InstaStories. 

Gwiazda pokazała tam swoją stopę i faktycznie, mały palec po prostu czasem się chowa. Internauci mogli odetchnąć z ulgą, bo Doda ma wszystko co trzeba na swoim miejscu! 

***
Zobacz również: 

Doda: "Jestem zodiakalnym Wodnikiem, więc cenię wolność". Pierwszy wywiad po ogłoszeniu rozwodu!  

Doda zaskakuje na scenie! Te stroje wywołały skandal


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Max Hodges | Emil Stępień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy