Reklama

Reklama

Doda pracuje nad pośladkami

Niecodzienny filmik pojawił się na oficjalnym profilu na Instagramie Dody. Artystka pokazała na nim, w jaki sposób... przygotowuje się - jak to nazwała - do ujęcia.

Piosenkarka, a od niedawna też aktorka stara się jak może, by konflikt z jej byłym już narzeczonym Emilem Haidarem nie przyćmił jej sukcesów kinowych.

W mediach społecznościowych zamiast oskarżeń i wywlekania kolejnych brudów coraz częściej możemy przeczytać o zapowiedziach nowego filmu Patryka Vegi "Pitbull. Ostatni pies".

Doda jest naprawdę dumna ze swojej roli i ochoczo promuje - jak oczywiście tylko może - dzieło Patryka Vegi. Dorota Rabczewska pod krótkim filmem zostawiła równie oszczędny wpis.

Reklama

"Ćwiczę tyłek do ujęcia...,w którym strzelam do ludzi. Tesknie za ekipą z planu filmowego, ale juz 13 marca widzimy sie na premierze Pitbull.Ostatni pies i bedziemy wspominać caaaaaaaałą noc" (pisownia oryginalna).

Można wnioskować, że z okazji wejścia do kin nowego "Pitbulla", szykuje się w polskim show-biznesie niezła impreza.

Żeby jednak było co świętować, trzeba w pocie czoła rozpropagować wieści o nowym filmie. Premiera "Pitbulla. Ostatniego psa" już 13 marca. Wybierzecie się podziwiać Dodę?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje