Reklama

Doda promienieje! Tak rozkwita dzięki nowej miłości!

Doda, chociaż bardzo starała się chronić swoje życie, zwłaszcza teraz, gdy rozstawała się z mężem, ale media rozpisywały się o jej perypetiach miłosnych. W końcu trudno było ukryć, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Max Hodges sprawił, że wokalistka odżyła i teraz dosłownie promienieje! Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia.

Kim jest Max Hodges? Doda promienieje przy nowym partnerze!

 Doda nie ma szczęścia w życiu do miłości. Jej wszystkie poprzednie związki kończyły się fiaskiem, a część z nich była głośno komentowana przez media. Sama piosenkarka nie szczędzi gorzkich słów swoim byłym. 

Jej rozstanie z Emilem Stępniem było równie wielkim zaskoczeniem dla jej fanów, jak sam ślub, który para wzięła w tajemnicy. 

Doda starała się długo ukrywać to, że ta miłość również dobiegła końca. W końcu jednak wydała oficjalne oświadczenie w swoich mediach społecznościowych, w którym poinformowała o zakończeniu związku z Emilem. 

Nic więc dziwnego w tym, że także nowy związek długo trzymała w tajemnicy. Pierwsze wzmianki o niejakim Maxie Hodgesie pojawiły się w listopadzie 2020 roku. Media wówczas wrzały o kryzysie w małżeństwie Dody, ale ona nie komentowała sprawy. 

Plotki jednak okazały się być prawdziwe i obecnie Doda rozkwita przy nowym partnerze. Max na co dzień jest podróżnikiem i osobowością telewizyjną, a fanki Doroty dosłownie oszalały na jego punkcie. 

Doda w końcu nie musi ukrywać się z ukochanym i coraz chętniej pokazuje go w swoich mediach społecznościowych. Również i ona odżyła po męczących miesiącach, gdy rozstawała się z mężem i nie mogła nikomu o tym powiedzieć. 

Tylko ona sama wiedziała, ile łez wypłakała, gdy kolejna miłość okazała się być niewypałem. Teraz próbuje szczęścia na nowo i fani trzymają kciuki, by tym razem Max okazał się być tym jedynym. 

Para spędza dużo czasu razem, a szczere słowa artystki, które odważyła się zamieścić pod wspólnym zdjęciem, mówią same za siebie: 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | "Nowa" Doda | Emil Stępień | Max Hodges

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy