Reklama

Reklama

Dominika Ostałowska i jej metamorfoza

Ostałowska w 1994 roku ukończyła studia na warszawskiej Akademii Teatralnej. Występowała na deskach Teatru Ateneum, a w 2000 roku dołączyła do zespołu Teatru Powszechnego.

O utalentowaną blondynkę o delikatnej i oryginalnej urodzie szybko upomniało się kino. Aktorka zagrała w "Łagodnej" Mariusza Trelińskiego. Za rolę w "Warszawie" i "Daleko od okna" otrzymała statuetki Orła. Nominację do tej nagrody dostała za film "Wojaczek".

Reklama

Największą popularność przyniósł Ostałowskiej serial "M jak miłość", w którym gra od lat. Niestety, 48-letnia aktorka musi zmagać się komentarzami dotyczącymi jej wyglądu, przede wszystkim wagi.

Ostałowska przytyła mniej więcej 5 lat temu, a media od razu zaczęły spekulować, że aktorka ma chorą tarczycę. Pani Dominika stanowczo zaprzeczyła tym pogłoskom. Jednocześnie przyznała, że choruje na serce.

Dziś aktorka przestrzega specjalnie dobranej diety i sporo się rusza. Zaczęła też zamieszczać swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, a ostatnio wzięła udział w nagraniach do programu "Jaka to melodia". Przy tej okazji fotoreporterzy zrobili jej kilka zdjęć.

Zobaczcie, jak pani Dominika wygląda dziś! Kibicujemy jej bardzo i mamy nadzieję, że wkrótce wróci na ekrany!Dowiedz się więcej na temat: Dominika Ostałowska | Ostałowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje