Reklama

Reklama

Dorota Gardias walczy o zdrowie! Jej słowa poruszają!

Niedawno media obiegła przykra informacja. Okazało się, że Dorota Gardiasz walczy z nowotworem piersi i pogodynka nie ma zamiaru poddać się chorobie. Zrobi wszystko, by wyzdrowieć, bo ma dla kogo żyć.

Dorota Gardias wyznała, że choruje na nowotwór

 Dorota Gardias to lubiana przez widzów pogodynka i osobowość telewizyjna. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, zdobyła szybko sympatię widzów programu śniadaniowego TVN. 

Nic nie zapowiadało tego, z czym w swoim życiu gwiazda musi się obecnie mierzyć. Dorota Gardias wyznała, że wykryto u niej nowotwór. Guzek zlokalizowany jest w piersi. 

Rokowania jednak są bardzo dobre, a celebrytka trafiła już pod opiekę lekarza. W programie "Kobiecy punkt widzenia" opowiedziała o tym, jak poinformowała swoją córkę o chorobie. 

Wyznała, że to właśnie córka motywuje ją do walki o zdrowie. Dzięki Hani jest pełna optymizmu i wiary w to, że będzie dobrze. 

"Dla niej muszę zwolnić. Muszę mieć dużo siły i energii. Ona jest na początku swojej drogi, w drugiej klasie podstawówki. Uczy się wszystkiego. Ja jej muszę teraz bardzo dużo dać od siebie, więc muszę mieć siłę i zdrowie" - twierdzi pogodynka.

Teraz fani gwiazdy trzymają z całej siły kciuki za jej operację i są dobrej myśli.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje