Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska świętowała urodziny w gwiazdorskim towarzystwie

Dorota Szelągowska 26 września skończyła 41 lat. Z tej okazji w miniony weekend zorganizowała huczne przyjęcie urodzinowe, na którym nie zabrakło gwiazd polskiego show-biznesu.

Dorota Szelągowska w miniony weekend zorganizowała huczne przyjęcie z okazji 41. urodzin. Projektantka wnętrz uwielbiana przez polskich telewidzów chętnie dzieliła się całą relacją z wydarzenia na swoim Instagramie.

Urodziny z byłym mężem

Na imprezie pojawili się m.in. Natalia Kukulska, Aleksandra Kwaśniewska oraz... były mąż Doroty, Adam Sztaba wraz ze swoją żoną. Byli małżonkowie jak widać pozostają w bardzo dobrych relacjach.

W wakacje w mediach było głośno o trzecim rozwodzie prezenterki z reżyserem, Michałem Wawrą. Trudy rozwodu jednak nie dają się już we znaki Dorocie Szelągowskiej, bowiem jak wynika ze zdjęć, świetnie bawiła się na swoim przyjęciu urodzinowym. A jak wyglądała?

Na tę okazję gwiazda postawiła na klasykę. Wybrała czarną, obcisłą sukienkę z odważnym dekoltem. Wrażenie robiła również fryzura - Dorota Szelągowska postawiła na look w stylu Marylin Monroe.

Zabawa była przednia

Reklama

Bez wątpienia przyjęcie urodzinowe Doroty Szelągowskiej należało do udanych. Gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami wrażeniami z tego wydarzenia, publikując post na Instagramie. 

- napisała prezenterka.

"Oooo leczymy kaca, dlatego ja nie piję"- napisał jeden z obserwatorów. Widać, że Dorota Szelągowska miała wyśmienite przyjęcie urodzinowe!

Czytaj również: 

Halina Frąckowiak cudem uniknęła oskarżeń o szpiegostwo 

Hunter Tylo z "Mody na sukces" zniszczyła swoją urodę 

Paulina Sykut-Jeżyna w białej sweterkowej sukience 

Mick Jagger odgryzł się koledze. Będzie wojna? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy