Reklama

Dorota Szelągowska w niecodziennym makijażu. Tak jeszcze nie wyglądała!

Dorota Szelągowska na Instagramie pochwaliła się makijażem, jaki wykonała jej trzyletnia córka. Dziecko postanowiło "upiększyć" mamę, kolokując jej twarz. Efekt jest niezwykle zabawny!

Trzyletnia córka Doroty Szelągowskiej zrobiła jej oryginalny makijaż na Halloween

Dorota Szelągowska na co dzień zajmuje się metamorfozami wnętrz, co z zapałem robi w kilku programach telewizyjnych, między innymi w hicie TVN "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej". Tym razem to ona przeszła metamorfozę, a jej efekty pokazała w najnowszym poście na Instagramie. Gwiazda telewizji razem z trzyletnią córką Wandą przygotowywała się na Halloween i z tej okazji nawzajem zrobiły sobie makijaże.

Jak wyglądała córka gwiazdy, tego nie wiadomo, bo Szelągowska nie pokazuje zdjęć swojej pociechy. Za to makijaż wykonany przez Wandę na twarzy Doroty robi wrażenie. Czerwono-zielone oczy, czarny nos, pomarańczowa broda... Córka gwiazdy miała fantazję! Jaki był pomysł na ten oryginalny makeup? 

Dorota Szelągowska chętnie chwali się efektami "pracy" córki

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy mała Wanda ćwiczyła na twarzy mamy robienie makijażu. Półtora roku temu dwuletnia wówczas dziewczynka pomalowała Szelągowskiej szminką usta i kredką do oczu powieki. Zdjęcia były na tyle urocze, że gwiazda pochwaliła się nimi na Instagramie.

W ostatnim czasie Dorota Szelągowska zdecydowała się na osobiste wyznanie dotyczące córki. Zdradziła, że Wanda urodziła się z wadą serca i z tego powodu musiała być hospitalizowana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W podziękowaniu za leczenie córki gwiazda postanowiła się odwdzięczyć tym, co umie robić najlepiej, czyli remontem. Do metamorfozy wybrała pomieszczenie, które najbardziej tego potrzebowało, czyli łazienkę.

***
Przeczytaj również: 


Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

Hanna Lis: "To cud, że jestem mamą!". Dziennikarka opowiada o życiu z endometrioząZobacz  również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy