Reklama

"Doświadczam okrutnych napaści" - Anna Cieślak hejtowana, bo jest żoną Edwarda Miszczaka. Jak sobie radzi?

Anna Cieślak to polska aktorka telewizyjna i teatralna, a prywatnie żona byłego długoletniego dyrektora stacji TVN - Edwarda Miszczaka. Kobieta gościła w programie dziennikarki Polsat News Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz. Pomiędzy wersami", gdzie opowiedziała o swojej działalności w fundacji "La Strada". W rozmowie przyznała również, że ciągle pada ofiarą hejtu ze względu na swojego partnera - Edwarda Miszczaka. Jak sobie z tym radzi?

Edward Miszczak przez lata był związany z Małgorzatą Miszczak, która w 2019 roku zmarła z powodu długoletniej choroby. Dyrektor TVN miał z nią dwóch synów Szymona i Szczepana. Następnie poznał aktorkę Annę Cieślak, z którą zaręczył się w 2020 roku, a w sierpniu 2021 r. para wzięła ślub. Od początku ich związek był niezwykle prywatny. Ani Anna, ani Edward nie wypowiadali się publicznie na temat swojego związku. Ich ślub, mimo dużego zainteresowania mediów, odbył się wyłącznie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Para bowiem nie lubi razem pokazywać się na ściankach, nie mówią o sobie w wywiadach, oraz nie upubliczniają swojego prywatnego życia na portalach społecznościowych.

Reklama

Ich tajemnicza relacja interesuje wielu. Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak dzieli duża równica wieku, przez co ich związek może interesować jeszcze bardziej. W wywiadzie dla portalu kobieta.pl Ania Cieślak wyznała: "To jest mezalians, że duża różnica wieku? [...] Oczywiście łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja".

Edward Miszczak przez 24 lata był dyrektorem programowym stacji TVN. Stoi za sukcesem wielu programów i wykreował wiele gwiazd tej stacji. Zaskarbił sobie zarówno fanów jak i hejterów. W podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" żona Edwarda Miszczaka, Anna Cieślak przyznała, że również jej "dostało się" za to, że jest żoną byłego dyrektora TVN.

Z Katarzyną Zdanowicz aktorka rozmawiała m.in. o tym, dlaczego ludzie stają się oprawcami. Anna Cieślak stwierdza, że wiele ludzi krzywdzi, bo kiedyś sami zostali skrzywdzeni.

"Doświadczam okrutnych napaści" Żona Edwarda Miszczaka o hejcie, który ją dotyka

W programie dziennikarki Polsat News, Katarzyny Zdanowicz, Anna Cieślak wyznała:

Anna Cieślak przyznaje, że w momencie, kiedy jej związek z Edwardem Miszczakiem był pod ostrzałem mediów, rękę podał jej... teatr. 

 "Nie myśl o tym, nie zastanawiaj się" - takie odczucia płyneły z pracy w teatrze w czasie trudnych momentów w życiu Anny Cieślak.

Anna Cieślak znalazła wsparcie również w już nie żyjącej babci, która uświadamiała jej, że zawód aktorki wiąże się z byciem ocenianą na forum, lecz mimo nieprzychylnych komentarzy, ma wiedzieć, kim jest.

Cały odcinek podcastu Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" z Anną Cieślak dostępny poniżej.

Zobacz również:

"Wracam do domu i płaczę". O tych kosztach pomagania innym nikt nie mówi. Anna Cieślak u Katarzyny Zdanowicz 

Jacek Jelonek u dziennikarki Katarzyny Zdanowicz o tabu: "Wciąż mamy dużo pracy jako naród"

Zniszczyli jego prace bez litości. Tomasz Górnicki u dziennikarki Polsatu Katarzyny Zdanowicz

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Zdanowicz Pomiędzy Wersami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy