Reklama

Reklama

Doutzen Kroes sprzeciwia się szczepieniom. "Joanna Opozda lubi to"

Holenderska modelka, Doutzen Kroes, opublikowała ostatnio na swoim Instagramie wpis, w którym sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom, ujawniając się poniekąd jako ich przeciwniczka. Jej post polubiła m.in. Joanna Opozda.

Choć od kilku miesięcy w mediach o szczepieniach przeciw COVID-19 mówi się bardzo głośno edukując społeczeństwo, w dalszym ciągu budzą one kontrowersje. 

Wśród polskich celebrytów prym w byciu naczelnymi antyszczepionkowcami wiodą Edyta Górniak i Viola Kołakowska. W ich mediach społecznościowych lwią część treści stanowią właśnie teorie przeciwników szczepień.

Kontrowersyjny wpis Doutzen Kroes

Za oceanem również nie brakuje celebrytów, którzy postanawiają w swoich mediach społecznościowych próbować wcielać się w autorytety medyczne, głosząc antyszczepionkowe teorie. Ostatnio post na temat szczepień opublikowała Doutzen Kroes, światowej sławy topmodelka z Holandii.

Reklama

- napisała modelka na swoim Instagramie.

Kontrowersyjny post zdobył aprobatę już prawie 285 tys. użytkowników. Wśród polskich celebrytów, którzy polubili ten wpis, znaleźli się m.in. Joanna Opozda, Joanna Krupa i Piotr Stramowski. Co ciekawe, aktor jakiś czas temu mówił, że szczepienia i noszenie maseczek są podstawą. 

Myślicie, że nasi celebryci lajkując zdjęcie z kontrowersyjnym wpisem Doutzen Kroes zgadzają się z jego treścią? A może po prostu nie przeczytali treści postu?

Czytaj również: 

Nauczycielka ścięła włosy dziecku. Grozi jej poważna kara!

Oszałamiające zjawisko na niebie! Wyjątkowe zdjęcia zorzy polarnej

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Zobacz także: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Doutzen Kroes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy