Reklama

Reklama

Drew Barrymore nadal nie może uwierzyć w to, że się rozwiodła

41-letnia aktorka i znawca sztuki Will Kopelman w sierpniu 2016 roku zakończyli swoje małżeństwo.

41-letnia aktorka i znawca sztuki Will Kopelman, którzy mają razem dwie córki - czteroletnią Olive i dwuletnią Frankie - w sierpniu 2016 roku zakończyli swoje małżeństwo. Mimo to Drew przyznała, ze nie jest jeszcze gotowa, aby spotykać się z innymi mężczyznami, ponieważ nadal nie doszła do siebie po rozwodzie.

Podczas rozmowy z Andym Cohenem w SiriusXM powiedziała:

 - Jeszcze nie jestem na to gotowa. Nadal jestem w szoku po rozwodzie. To zajmie trochę czasu.

Gdy Drew będzie już gotowa na randki, to na pewno nie będzie korzystała z aplikacji, aby znaleźć miłość.

Powiedziała:

Reklama

 - Nigdy nie korzystałam z aplikacji randkowych, ale wiem, że są one teraz bardzo modne. Moje koleżanki ich używają, więc czasem zerkam, gdy przeglądają różne profile i dobrze się przy tym bawię.

- A tak na marginesie, to jeśli chcesz się spotykać z aktorem lub muzykiem, to wszyscy korzystają z aplikacji Raya. To tak, jakbyśmy przeglądały Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i stwierdzały: Chcę pójść z nim na randkę.

- Pamiętam czasy, gdy czekałam na telefon chłopaka i martwiłam się, że go przegapię. Potem cały czas sprawdzałam, czy nie nagrał się na automatyczną sekretarkę. Jakaś część mnie nadal patrzy na randki z tej perspektywy i denerwuje mnie to, że niektórzy cały czas chcą rozmawiać przez telefon czy maile.

- Boję się korzystać z aplikacji randkowych, ponieważ wyobrażam sobie, że trafię na jakiegoś psychopatę, który mnie zamorduje. Już sama ta wizja mnie odstrasza.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy