Reklama

Reklama

Drew Barrymore nadal nie może uwierzyć w to, że się rozwiodła

41-letnia aktorka i znawca sztuki Will Kopelman w sierpniu 2016 roku zakończyli swoje małżeństwo.

41-letnia aktorka i znawca sztuki Will Kopelman, którzy mają razem dwie córki - czteroletnią Olive i dwuletnią Frankie - w sierpniu 2016 roku zakończyli swoje małżeństwo. Mimo to Drew przyznała, ze nie jest jeszcze gotowa, aby spotykać się z innymi mężczyznami, ponieważ nadal nie doszła do siebie po rozwodzie.

Podczas rozmowy z Andym Cohenem w SiriusXM powiedziała:

 - Jeszcze nie jestem na to gotowa. Nadal jestem w szoku po rozwodzie. To zajmie trochę czasu.

Gdy Drew będzie już gotowa na randki, to na pewno nie będzie korzystała z aplikacji, aby znaleźć miłość.

Powiedziała:

Reklama

 - Nigdy nie korzystałam z aplikacji randkowych, ale wiem, że są one teraz bardzo modne. Moje koleżanki ich używają, więc czasem zerkam, gdy przeglądają różne profile i dobrze się przy tym bawię.

- A tak na marginesie, to jeśli chcesz się spotykać z aktorem lub muzykiem, to wszyscy korzystają z aplikacji Raya. To tak, jakbyśmy przeglądały Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i stwierdzały: Chcę pójść z nim na randkę.

- Pamiętam czasy, gdy czekałam na telefon chłopaka i martwiłam się, że go przegapię. Potem cały czas sprawdzałam, czy nie nagrał się na automatyczną sekretarkę. Jakaś część mnie nadal patrzy na randki z tej perspektywy i denerwuje mnie to, że niektórzy cały czas chcą rozmawiać przez telefon czy maile.

- Boję się korzystać z aplikacji randkowych, ponieważ wyobrażam sobie, że trafię na jakiegoś psychopatę, który mnie zamorduje. Już sama ta wizja mnie odstrasza.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje