Reklama

Reklama

Drew Barrymore: „Uwielbiam być mamą!”

Chociaż od porodu nie minął nawet tydzień, Drew Barrymore już udziela wywiadów. W rozmowach z dziennikarzami deklaruje, że zrobi wszystko, żeby być najlepszą mamą na świecie.

Rodzina słynnej aktorki niedawno się powiększyła. Niecały tydzień temu, na świat przyszła jej druga córka, Frankie.

Reklama

"Uwielbiam być mamą" - powiedziała Barrymore w wywiadzie dla magazynu Red. - "Olivia ma teraz półtora roku, cieszę się że między moimi córkami będzie tak mała różnica wieku."

Drugą ciążę Drew zaczęła planować już kilka miesięcy  po porodzie. "Byłam jedynaczką i wiem jak smakuje samotne dzieciństwo. Nie chcę, żeby moje dziecko czuło się samotne, tak jak ja kiedyś. Chciałabym mieć chociaż dwójkę, żeby razem szły przez świat" - opowiadała wtedy w wywiadzie dla magazynu In Style.

Drew chyba rzeczywiście stara się o tytuł "super mamy". Ostatnio widziano razem z Cameron DiazReese Witherspoon na zajęciach w szkole kulinarnej. Zapytana o to jak wygląda jej rodzinne życie odpowiada: "Nie mam niani ani opiekunki do dziecka, wszystkie weekendy spędzam razem. To czas tylko dla nas".

Aktorka nie ma jednak zamiaru zostać mamą na pełny etat. "Myślę, o tym żeby zająć się reżyserią, jednak to jest zajęcie, które pochłania mnóstwo czasu. Może w przyszłości, kiedy dzieci będą już większe, zaczną chodzić do szkoły i nie będę im potrzebna przez cały dzień."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje