Reklama

Reklama

Dzieci dokuczają córce Goslinga

Ryan Gosling nauczył swoją 20-miesięczną córkę Esmeraldę jak bronić się na placu zabaw

Ryan, który jest ojcem dwóch córek, zażartował, że pokazał swojej starszej córce, którą wychowuje razem z partnerką Evą Mendes (42 l.), jak "zemścić się" w inteligentny sposób, gdy inne dziecko cały czas ścierało jej imię napisane kredą.

- Jakieś dziecko zmazywało imię mojej córki i pisało swoje. Tak więc wojna rozpoczęta. Ten dzieciak miał dostęp do większej ilości kredy. Starałem się wyjaśnić jej, że to nie do przyjęcia.

Ale wygląda na to, że Esmeralda, która jest starszą siostrą drugiej córki pary - Amandy Lee - która niedawno przyszła na świat, jest bardziej pokojowo nastawiona niż jej tata.

Aktor dodał:  - Jej to nie przeszkadzało. Chciała malować w innym miejscu, ale ja nie chciałem się na to zgodzić. Powiedziałem: 'Oni nie szanują twojej matki. Ona nadała ci takie imię, a oni je zmazują.

Na szczęście 35-letni aktor przyznał, że nie pozwoliłby na żadną bójkę.

Dodał: - Mogliśmy odegrać się tylko zmazując jego imię. Nie okazaliśmy braku szacunku jego matce, ale daliśmy jej do zrozumienia co się dzieje.

Ryan wyznał niedawno, że bardzo cieszy się z przyjścia na świat drugiej córki i zażartował, że poprawia mu humor po pracy z Russellem Crowe na planie nowego filmu "Nice Guys. Równi goście".

Powiedział: - Jestem w raju. To tak, jakbym codziennie chodził po łąkach pełnych kwiatów. Mam u swojego boku anioły.

- To jak promień słońca w tych mrocznych czasach, ponieważ sprawa z Russellem jest smutna. Szkoda, że tak się wszystko potoczyło.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy