Reklama

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Maja Hyży wraz ze swoją patchworkową rodziną, świętowała szczególny dzień swoich synów - Pierwszą Komunię Świętą. W kościele w Warszawie pojawiła się wraz ze swoim nowym partnerem, ale na uroczystości nie zabrakło oczywiście ojca Wiktora i Aleksandra - Grzegorza Hyżego.

Maj to czas komunii, również wśród dzieci celebrytów. Gwiazdy chętnie dzielą się wrażeniami z tego wyjątkowego dnia. W ten weekend wśród przystępujących pierwszy raz do sakramentu byli synowie Mai i Grzegorza Hyżych. Choć pogoda nie dopisywała, na twarzach gwiazdy i jej partnera widać było radość i dumę. 

Maja Hyży na komunii synów. Co założyła gwiazda na tę okazję?

Na Pierwszej Komunii Świętej synów Mai Hyży nie zabrakło oczywiście Grzegorza Hyżego, który pojawił się w kościele z żoną - Agnieszką Hyży i córką prezenterki, Martą, z poprzedniego związku. Wygląda na to, że na czas ważnego wydarzenia w życiu chłopców, udało się - przynajmniej na chwilę - zawiesić topór wojenny po głośnym rozstaniu pary. Nie obyło się jednak bez kontrowersyjnego akcentu, a wszystko za sprawą... niecodziennej stylizacji, którą wybrała Maja Hyży. 

Reklama

Więcej w serwisie: Tak dziś wygląda Cela Hadziukowa z "Rancza"! Jest nie do poznania? 

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów i wpadka pod kościołem

Maja Hyży, w tym wyjątkowym dniu postawiła na wygodę i założyła obszerną suknię w kolorze ecru z koronką z dekoltem w serek. Internautom jednak nie do końca spodobał się ten pomysł - część z nich uznała, że gwiazda wyglądała, jakby sama przystępowała do komunii, inni zaznaczają, że tego typu model świetnie sprawdziłby się jako... suknia ślubna. 

Czytaj więcej: Ewelina Lisowska wygrzewa się przy basenie. Wskoczyła w skąpe bikini! 

Do eleganckiej koronki nie pasowały również masywne buty na płaskim koturnie, zrobione "ze sznurka". Na dodatek, wysoka podeszwa butów nie uchroniła dołu sukienki przed błotem - dosłownie w kilka chwil materiał zrobił się szarobury... 

Gwiazda oczywiście nie zapomniała o tak modnym w tym sezonie detalu zdobiącym głowę. Maja Hyży postawiła na wianek z kwiatów w kolorze jasnego różu i bieli, który dodatkowo podkreślił nieco hippisowski sznyt całej stylizacji. Z całością niezbyt dobrze współgrała oversizowa marynarka w kolorze czystej bieli. Na niektórych zdjęciach, spostrzegawczy i dociekliwi fani dopatrzyli się również lekko prześwitującego przez tiul na dekolcie sutka... 

Jak wam się podoba wybór stylizacji Mai Hyży na komunię synów? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy