Reklama

Reklama

Edyta Bartosiewicz ma stalkerkę. Wyjawiła, kto ją prześladuje

Edyta Bartosiewicz kilka dni temu opublikowała na swoim fanpage'u na Facebooku nietypowy post. Wokalistka ostrzegła w nim fanów, że ktoś podszywa się pod nią, rozsyłając w jej imieniu nieprawdziwe wiadomości. Bartosiewicz wyjawiła, że ma stalkerkę. Wskazała również, kim jest kobieta, która nęka ją od lat.

Edyta Bartosiewicz jest prześladowana. Wokalistka się otworzyła

Edyta Bartosiewicz we wpisie na facebookowym fanpage poinformowała fanów, że jest prześladowana przez pewną kobietę. Piosenkarka zdecydowała się na wyznanie, ponieważ dostała od jednego z fanów ostrzeżenie. Zaniepokojony obserwator skontaktował się z Bartosiewicz, by powiadomić ją, że ktoś - podszywając się pod wokalistkę - rozsyła w jej imieniu nietypowe wiadomości.  

Piosenkarka udostępniła wiadomości fana oraz screen konta, z którego najprawdopodobniej mogłyby pochodzić wiadomości.

Edyta Bartosiewicz wie, kto chce jej zaszkodzić

Pod postem Edyty Bartosiewicz w okamgnieniu pojawiło się wiele komentarzy. Wiadomość piosenkarki bardzo poruszyła i zaniepokoiła jej fanów. Pod wpisem posypały się słowa wsparcia. "Ile to już lat trwa" - pytali obserwatorzy.

Reklama

Edyta Bartosiewicz postanowiła kontynuować temat i w rozmowie z fanami, przyznała, że domyśla się, kto może być autorem dziwnych wiadomości.  Piosenkarka zdradziła, że jedna z byłych dziennikarek programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" ma na jej punkcie niezdrową obsesję. 

Kobieta - według relacji Bartosiewicz - w przeszłości miała prześladować nie tylko ją, ale także jej współpracowników i znajomych. "Właśnie przez takich ludzi unikam kontaktów z mediami" - zaznaczyła Bartosiewicz

Zaszokowani internauci poradzili Edycie Bartosiewicz, by jak najszybciej skontaktowała się z policją. Uznali, że takie zachowanie nie może pozostać bezkarne i powinno spotkać się z surową karą. 


***
Zobacz również:

Ewa Wachowicz w stroju kąpielowym! "Nasza królowa"

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Bartosieiwcz | stalking

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy