Reklama

Reklama

Edyta Górniak kupi synowi auto za grube tysiące?

Edyta Górniak kocha ponad życie swoje jedyne dziecko - Allana. Chłopak niedawno skończył 17 lat i niedługo spełni się jego marzenie. Kiedy zda prawo jazdy będzie mógł samodzielnie prowadzić auto. Z tej okazji gwiazda szykuje coś naprawdę wyjątkowego.

Edyta Górniak często podkreśla, że najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest syn Allan. 

Chłopak jest niezwykle mocno związany z matką, bo na ojca nie mógł liczyć w swoim życiu - wychowała go samotnie Edyta. 

Piosenkarka nie ukrywa dumy z tego, na jakiego mężczyznę wyrosła jej pociecha. Allan dobrze się uczy, odnosi różne sukcesy i nic w tym dziwnego, że wokalistka pragnie docenić jego starania. 

Allan niedawno skończył 17 lat i z tej okazji Edyta Górniak myśli o sprawieniu mu niezwykłej niespodzianki. 

Wcześniej jeszcze chłopak otrzymał jako prezent urodzinowy kurs prawa jazdy, a teraz? Gdy tylko uda mu się szczęśliwe zaliczyć egzaminy może w garażu pojawi się kolejny, wyjątkowy prezent od wokalistki. 

Krążą plotki, że Edyta chce kupić synowi... ferrari. Nie jest to najtańsze auto dla początkującego kierowcy, ale gwiazda nie chce oszczędzać na synu. 

Reklama

Najwyraźniej Allan zna zamiary kochanej mamy, bo na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym siedzi w samochodzie. Pod fotografią widnieje podpis w języku angielskim "wkrótce", co może świadczyć tylko o tym, że Allan nie może się już doczekać, aż będzie jeździł wymarzonym ferrari. 

***
Zobacz również:


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje