Reklama

Reklama

Edyta Górniak nieźle zaszalała. Taki prezent sprawiła sobie z okazji 50. urodzin

Edyta Górniak już wkrótce będzie świętować okrągłe, 50. urodziny. Z tej okazji gwiazda postanowiła spełnić swoje marzenie i nie oszczędzać na prezencie. Jubileusz uczciła z przytupem. „Nie ma miejsca na zazdrość. Jeśli już, to tylko ja mogę zazdrościć sama sobie” – pisze wokalistka.

Edyta Górniak dała się poznać szerokiej publiczności w 1994 roku, kiedy pojawiła się na scenie Eurowizji. W konkursie zajęła drugie miejsce, a jej gwiazda rozbłysła na dobre. Już rok później wokalistka miała na swoim koncie debiutancką płytę "Dotyk". Od tamtego momentu artystka wydała osiem albumów studyjnych.

Zobacz również: Kwaśniewską atakuje przykra dolegliwość. O wszystkim napisała na Instagramie

Edyta Górniak pochwaliła się prezentem urodzinowym. Niezłe szaleństwo!

Piosenkarka wciąż jest prawdziwą ulubienicą słuchaczy. Dlatego też pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej media społecznościowe pełne są urywków z jej życia prywatnego. Poczynania wokalistki z uwagą śledzi ponad 503 tys. internautów.

Reklama

Od pierwszego występu Edyty Górniak na scenie minęło już trochę czasu. 14 listopada piosenkarka będzie świętować okrągłe, 50. urodziny. Mimo iż do tego czasu pozostało jeszcze kilkanaście dni, gwiazda już teraz postanowiła zrobić sobie pokaźny prezent.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek szczera do bólu. „Wczorajszy dzień był jednym wielkim potknięciem”

"Sprawiłam sobie najpiękniejszy, bo ulubiony prezent"

Od kilku tygodni Edyta Górniak podróżuje po azjatyckich państwach. Z Tajlandii zdecydowała się polecieć do Dubaju. To właśnie niezapomniana podróż ma być "najpiękniejszym, bo ulubionym prezentem".

We wpisie podziękowała również swoim fanom.

Zobacz również: Demi Rose zachwyca na nowych zdjęciach! Jak bogini!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy