Reklama

Reklama

Kwaśniewską atakuje przykra dolegliwość. O wszystkim napisała na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często opowiada różne zdarzenia ze swojego życia. Tym razem podzieliła się z fanami nieprzyjemną w skutkach przypadłością, z którą musi mierzyć się od lat. Wszystko szczegółowo opisała.

Aleksandra Kwaśniewska ma obecnie na Instagramie 304 tys. obserwujących. Posty jak i "instastories" publikuje dość regularnie - lubi być bowiem w stałym kontakcie z fanami. Córka byłego prezydenta RP przez lata zaskarbiła sobie dużą sympatię Polaków. W zasadzie od 2006 roku, kiedy to u boku Rafała Maseraka zajęła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami" zrobiło się o niej głośniej. Potem realizowała się jako prezenterka telewizyjna oraz autorka tekstów.

Kwaśniewska chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie - tam możemy zobaczyć jej zdjęcia z rodziną - mężem, Jakubem Badachem, rodzicami oraz ukochanym czworonogiem.

Reklama

Ostatnio podzieliła się z fanami przykrą dolegliwością, z którą zmaga się od wielu lat. Opowiedziała o tym przy okazji współpracy z pewną marką kosmetyczną. 

Okazało się, że Kwaśniewska od dziecka jest alergiczką i musi zmagać się z uczuleniem pojawiającym się na jej ciele. Kiedyś pokrywało jedynie stopy, teraz atakuje również powieki. Myślała, że z wiekiem dolegliwości się zmniejszą lub całkiem znikną. Okazało się jednak, że wysypka przeniosła się na inną część ciała. Przy okazji opowieści o pielęgnacji skóry, Kwaśniewska zażartowała, że skoro alergie przenosi się coraz wyżej, to może w końcu zniknie i przeniesie się ponad głowę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy