Reklama

Reklama

Edyta Pazura wyłania się z piany niczym Afrodyta. Fani: „Odważne zdjęcie!”

Edyta Pazura na swoim profilu na Instagramie zamieściła odważne zdjęcie. Żona Cezarego Pazury pozuje w wannie, okryta tylko pianą. „A spośród pian wynurzyła się Afrodyta” – komentują fani, którzy nie kryją zachwytu nad sylwetką żony znanego aktora.

Edyta Pazura kusi na Instagramie. Tym razem gwiazda opublikowała zdjęcie z niezwykłej łazienki wykutej w kamieniu. Żona Cezarego Pazury pozuje w białej wannie, okryta jedynie pianą. Swoje zdjęcie podpisała "No time to Die", które odnosi się do najnowszego tytułu filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Zobacz również: "Królowa śląskich szlagierów" w wakacyjnej formie. Teresa Werner kusi jak nigdy!

Fani: "Niczym Afrodyta"

Fani w swoich komentarzach nie kryli zachwytu. Niektórym żona znanego aktora skojarzyła się nawet z wyłaniającą się z piany... Afrodytą.

Reklama

"A spośród pian wynurzyła się Afrodyta. Zazdro...cudnego ciała i cudnego klimatu" - napisała jedna z fanek.

Pozostali fani wprost prześcigali się w komplementach. "Piękne ujęcie", "No Edzia pięknie! Czekamy na więcej!", "Odważne i zarazem piękne zdjęcie" czy "Świetne zdjęcie. I wanna i zawartość" - to tylko kilka z komentarzy znajdujących się pod postem Edyty Pazury.

Edyta Pazura to trzecia żona aktora Cezarego Pazury. Poznała go w 2007 roku, gdy miała 19 lat. Para stanęła na ślubnym kobiercu 1 maja 2009 roku i w tym samym roku doczekała się pierwszego dziecka. Obecnie Edyta i Cezary Pazurowie mają już 3 dzieci.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Matera - miasto wykute w kamieniu

Skąd pochodzi niezwykłe zdjęcie? Edyta Pazura przebywa obecnie w Materze. To miasteczko w południowej części Włoch. Jest ono uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc we Włoszech. Matera jest inaczej nazywana "miastem wykutym w kamieniu" - to jedno z najstarszych miast świata i spektakularny przykład osadnictwa jaskiniowego w Europie. Domy są tutaj wykute w skałach i mają murowane fasady. W 1993 roku to niezwykłe miejsce trafiło na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

***

Zobacz również: 

Katarzyna Zdanowicz prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Yves Saint Laurent i jego marokańskie inspiracje. Tak w Marakeszu żył i tworzył wizjoner świata mody

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Matera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy