Reklama

Reklama

Elisabetta Canalis wyszła za mąż

Była dziewczyna George’a Clooney’a już nie jest panną na wydaniu. Włoska aktorka w ubiegły weekend poślubiła ortopedę, Briana Perriego.

Elisabetta Canalis i George Clooney byli parą przez dwa lata. Przyczyną rozpadu związku miała być m.in. niechęć gwiazdora do sformalizowania związku. Tabloidy rozpisywały się nawet o ultimatum, jakie Canalis miała postawić Clooney’owi.  "Albo się ze mną ożenisz, albo z nami koniec" - miała powiedzieć Elisabetta.

Reklama

Clooney wybrał drugą opcję i jego związek z Canalis dobiegł końca. Aktorka musiała być w nienajlepszym humorze, gdy dowiedziała się, że ten który nie chciał iść z nią do ołtarza, zaręczył się z inną, a szczegóły dotyczące ślubu z entuzjazmem wyjawia dziennikarzom tabloidów.

Jednak ostatnio, Canalis miała świetną okazję, żeby pokazać Clooney’owi, że i w jej prywatnym życiu wszystko jest w jak najlepszym porządku. W ubiegły weekend aktorka poślubiła ortopedę, Briana Perriego. Ceremonia odbyła się na Sardynii i był to ślub w iście Hollywoodzkim stylu, z długą białą suknią , mnóstwem gości i blaskiem fleszy.

Ciekawe czy ślub Clooney’a będzie równie wystawny?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje