Reklama

Reklama

Elliot Page rok temu zmienił płeć. Tak dziś wygląda gwiazda „Incepcji”

Elliot Page zyskał rozpoznawalność między innymi dzięki roli w filmie "Incepcja", w którym zagrał u boku Leonardo di Caprio i Marion Cotillard. Wówczas Elliot Page znany był światu jako Ellen Page. W zeszłym roku aktor dokonał odważnego wyznania i przyznał, że jest osobą transpłciową. Zdecydował się zmienić płeć. Jak dziś wygląda?

Elliot Page przeszedł przemianę

Elliot Page zaznacza, że od roku "żyje w zgodnie ze sobą". W 2014 roku, jeszcze jako Ellen Page, wyznał, że jest lesbijką. Z kolei w grudniu 2020 roku wyjawił, że jest osobą transpłciową i zamierza zmienić płeć, by dobrze czuć się w swoim ciele. Aktor nie należy do osób, które za  pośrednictwem social mediów relacjonują swoje życie prywatne. Niedawno jednak opublikował zdjęcie znad basenu, na którym pierwszy raz po przemianie, pokazał się bez koszulki.

Elliot Page po raz kolejny pokazał fanom,  jak wygląda po operacji zmiany płci kilka dni temu.  Wysportowane ciało aktora robi wrażenie. Na zdjęciu, które gwiazdor opublikował wyraźnie widać blizny po podwójnej mastektomii, a więc operacji usunięciu piersi. Fani dziękują mu za te kadry, zaznaczając, że szczerość i otwartość gwiazdora wiele dla nich znaczy.

Reklama

Elliot Page od zawsze czuł się mężczyzną

34-letni aktor w wywiadzie dla "Times" wyznał, że od najmłodszych lat czuł się źle w swojej skórze. Wiedział, że ciało dziewczynki jest sprzeczne z tym, co czuje i za kogo się uważa. Jego płeć biologiczna nie zgadzała się z płcią kulturową. "Czułem się jak chłopiec. Chciałem być chłopcem. Pytałem mamę, czy mógłbym nim zostać pewnego dnia" - tłumaczył.

Aktor w wywiadzie przyznał,  że nie radził sobie psychicznie i miewał ataki paniki. Nasilały się szczególnie wówczas, gdy musiał publicznie udawać, że czuje się komfortowo w dziewczęcych kreacjach.

Elliot Page w wywiadzie dla "Times" zaznaczył,  że szczególnie bolesny był dla niego okres promocji filmu "Incepcja". Musiał wówczas na oficjalnych galach pojawiać się w sukienkach. "Nosiłem sukienki i wysokie obcasy na praktycznie każdy event" - przyznał ze smutkiem.

Elliot Page pręży muskuły nad basenem

Elliot Page coraz śmielej pokazuje światu swoje ciało po przemianie. Publikuje zdjęcia bez koszulki, na których dumnie prezentuje sylwetkę. Gwiazdor przeszedł spektakularną metamorfozę i już nie przypomina drobnej dziewczyny, która zagrała w filmie "Juno" i zdobyła nominację do Oscara. Na uwagę zasługują imponujące mięśnie brzucha celebryty. Widać, że Page dużo czasu spędza na siłowni, pracując nad kondycją fizyczna.  

Zobacz również: 

Aleksandra Żebrowska irytuje fanów. Bielizna z "dziurą"?

Diabeł z Tczewa. Przerażająca historia Piotra Trojaka

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Kim jest wybranka prezentera POLSATU?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eliot Page | Elliot Page

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje