Reklama

Reklama

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest jej obecny?

Elżbieta Jaworowicz od blisko 40 lat prowadzi program "Sprawa dla Reportera" w TVP1. O jej życiu prywatnym nie wiadomo jednak zbyt wiele. Dziennikarka miała trzech mężów, a z jej obecnym jest związany pewien polityczny skandal. Kim byli mężczyźni w życiu Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz. Mężowie

Elżbieta Jaworowicz jest znana w całym kraju dzięki "Sprawie dla Reportera". To autorski program dziennikarki, który prowadzi nieprzerwanie od 1983 roku. Szczególnie w ostatnich latach z formatem są związane pewne kontrowersje sprawiające, że nieraz staje się on obiektem żartów i parodii.

Ostatnio 75-letnia dziennikarka wyznała, że nie planuje na razie przejścia na emeryturę. "Dopiero wtedy, kiedy okaże się, że nie jestem już potrzebna moim widzom. Na razie jeszcze was trochę pomęczę" - stwierdziła Jaworowicz.W życiu prywatnym dziennikarki także różnie się układało. O jej pierwszym mężu nie wiadomo właściwie nic poza tym, że był przedsiębiorcą. Drugi natomiast, Lech Jaworowicz, był znanym kierowcą rajdowym. To właśnie jego nazwisko do dziś nosi kobieta.

Eugeniusz Mleczak. Obecny mąż Jaworowicz

Z kolei obecny małżonek Jaworowicz to Eugeniusz Mleczak. Jest on wojskowym w stopniu pułkownika. Para poznała się podczas uroczystości wręczenia nagród Benemerenti Ordynariatu Polowego w 1995 roku. Dziennikarka tak wypowiada się o mężu:

Reklama

Mleczak w 2003 roku był rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej. Podał się jednak do dymisji po tym, jak podał błędny komunikat dotyczący francuskich rakiet w Iraku i naraził polskie stosunki dyplomatyczne z Francją. Następnie pracował w Kancelarii Prezydenta.

Czytaj więcej:

Elżbieta Jaworowicz mówi, kiedy zniknie z ekranu

Jak zgłosić sprawę do telewizji?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje