Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest jej obecny?

Elżbieta Jaworowicz od blisko 40 lat prowadzi program "Sprawa dla Reportera" w TVP1. O jej życiu prywatnym nie wiadomo jednak zbyt wiele. Dziennikarka miała trzech mężów, a z jej obecnym jest związany pewien polityczny skandal. Kim byli mężczyźni w życiu Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz wiodła burzliwe życie uczuciowe
Elżbieta Jaworowicz wiodła burzliwe życie uczuciowefot. Jankowski/ReporterEast News

Elżbieta Jaworowicz. Mężowie

Elżbieta Jaworowicz jest znana w całym kraju dzięki "Sprawie dla Reportera". To autorski program dziennikarki, który prowadzi nieprzerwanie od 1983 roku. Szczególnie w ostatnich latach z formatem są związane pewne kontrowersje sprawiające, że nieraz staje się on obiektem żartów i parodii.

Ostatnio 75-letnia dziennikarka wyznała, że nie planuje na razie przejścia na emeryturę. "Dopiero wtedy, kiedy okaże się, że nie jestem już potrzebna moim widzom. Na razie jeszcze was trochę pomęczę" - stwierdziła Jaworowicz.

Z kolei obecny małżonek Jaworowicz to Eugeniusz Mleczak. Jest on wojskowym w stopniu pułkownika. Para poznała się podczas uroczystości wręczenia nagród Benemerenti Ordynariatu Polowego w 1995 roku. Dziennikarka tak wypowiada się o mężu:

Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny – mocny i wrażliwy

Mleczak w 2003 roku był rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej. Podał się jednak do dymisji po tym, jak podał błędny komunikat dotyczący francuskich rakiet w Iraku i naraził polskie stosunki dyplomatyczne z Francją. Następnie pracował w Kancelarii Prezydenta.

Czytaj więcej:

Elżbieta Jaworowicz mówi, kiedy zniknie z ekranu

"Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka": Kulisy i ciekawostkiPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas