Reklama

Reklama

Elżbieta Romanowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Elżbieta Romanowska poprosiła swoich fanów o pomoc w wyborze nowego zdjęcia profilowego na Instagram. Pokazała kilka fotek, na których wyglądała naprawdę przepięknie, a followersi aktorki nie kryli zachwytu jej urodą w komentarzach. Nic dziwnego!

Elżbieta Romanowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. 38-letnia aktorka podbiła serca fanów talentem, poczuciem humoru i urodą. 

Jest piękną kobietą i na swoim przykładzie udowadnia, że nieco większy rozmiar w show-biznesie wcale nie musi przeszkadzać w zrobieniu kariery. 

Wręcz przeciwnie, fani artystki uwielbiają jej krągłości i uważają, że jest niezwykle seksowną kobietą, a już ponad 106 tysięcy osób obserwuje profil gwiazdy na Instagramie. 

Gwiazda "Rancza" od czasu do czasu publikuje tam swoje nowe zdjęcia, a niedawno podzieliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. 

Reklama

Elżbieta Romanowska nie potrafiła sama wybrać jednego spośród czterech nowych fotek na zdjęcie profilowe, więc poprosiła swoich followersów o pomoc.

Elżbieta Romanowska poprosiła fanów o pomoc w wyborze zdjęcia profilowego

"Jest kłopot, ponieważ wszystkie piękne", "Bosko", OMG jaka piękna! Zrób sobie kolaż" - można było przeczytać w komentarzach pod postem Elżbiety Romanowskiej, gdzie fani oraz znajomi artystki z branży komplementowali jej wygląd i spierali się odnośnie tego, które zdjęcie aktorki jest najpiękniejsze. 

A na którą fotkę wy stawiacie? 

Czytaj również: 

Halina Frąckowiak cudem uniknęła oskarżeń o szpiegostwo 

Hunter Tylo z "Mody na sukces" zniszczyła swoją urodę 

Paulina Sykut-Jeżyna w białej sweterkowej sukience 

Mick Jagger odgryzł się koledze. Będzie wojna? 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje