Reklama

Reklama

Emocje w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Widzowie krytykują Justynę

Widzowie chętnie komentują poczynania uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem ich zainteresowanie skupiło się wokół Justyny i Przemka, a zachowanie kobiety zostało skrytykowane.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - emocjonujący sezon

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził spore kontrowersje. Kilka par jednak przetrwało po programie i do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwa. W poprzedniej edycji natomiast wszystkie pary się rozstały. Jak będzie tym razem?

Widzowie ostrożnie podchodzą do dawania małżeństwom szans na przetrwanie. Podejrzewają, że jedynie Marta i Patryk mogą wciąż być razem. Z kolei druga Marta wraz z dobranym do niej Maciejem mają nie tworzyć już związku zdaniem fanów programu.

Widzowie krytycznie wobec Justyny z ŚOPW

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Justyny i Przemka. Para często się kłóci, a ostatnio negatywne emocje u widzów wzbudziło zachowanie kobiety. Chodziło o jej reakcję na wiadomość o poprzednim związku męża.

Reklama

Interweniować musiała psycholożka ŚOPW. Magdalena Chorzewska podkreśliła, że to Justyna dominuje w związku, a Przemek może czuć się osaczony. Zgadzają się z nią widzowie, którzy wyrażają dosadnie swoje opinie na temat zachowania kobiety.

Zobacz również: Kuba Zdrójkowski o rywalizacji z bratem. Czy zazdrości mu sukcesów?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy