Reklama

Reklama

Eve Gale kusi krągłościami w obłędnej sukience!

Eve Gale pojawiła się w jednej z edycji "Love Island" i Brytyjczycy się w niej zakochali. Piękna Eve, chociaż odpadła niezwykle szybko z show, zdobyła sympatię telewidzów. Dziś rozgrzewa ich gorącymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych.

Eve Gale w kobiecej kreacji zachwyca fanów

Eve Gale zasłynęła tym, że odpadła zaledwie po kilku dniach z programu, gdy ten nawet dobrze się nie rozkręcił. Telewidzowie jednak zdążyli zapamiętać uroczą blondynkę, która kusiła piękną figurą. 

21-letnia Eve Gale w codziennym życiu jest hostessą Vip, mieszka i studiuje w Londynie. 

Zanim pojawiła się w programie mówiła o sobie, że jest pewną siebie i przyjazną osobą. Eve ma siostrę - Jess, która jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką i powierniczką sekretów. Ona również rozpala męskie zmysły i kusi wyglądem, podobnie jak jej siostra. 

Chociaż Eve nie udało się zrobić oszałamiającej kariery w telewizji, dziś w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 760 tysięcy internautów. 

To właśnie tam rozgrzewa atmosferę swoimi ponętnymi zdjęciami, a ostatnie, które opublikowała, wywołało istną burzę w komentarzach. Gwiazda pozuje do fotografii w obcisłej, półprzeźroczystej sukience, która podkreśliła jej kształty. 

Trzeba przyznać, że trudno od niej oderwać wzrok, co też przyznali jej wierni fani. 

Reklama

***
Zobacz również: 


Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje bez makijażu! Rodzinny kadr robi wrażenie! 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje