Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska pochwaliła się niezwykłą inwestycją! „Będzie bajka”

Ewa Chodakowska we wpisie na Facebooku oznajmiła, że wraz z mężem kupili właśnie hotel w Grecji. Para od dawna rozważała tę inwestycję. Chodakowska i Lefteris Kavoukis szukali jednak idealnego miejsca. Po dopełnieniu wszelkich formalności trenerka postanowiła oficjalnie ogłosić nowinę.

Ewa Chodakowska w Grecji poznała miłość swojego życia

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis przed laty poznali się właśnie w Grecji. Mąż trenerki stamtąd pochodzi, dlatego zakochani chętnie wybierali się do Grecji, by odwiedzić jego rodzinę,  jednocześnie odpoczywając i korzystając z pięknej pogody.  Ewa Chodakowska przez jakiś czas mieszkała w Grecji - zna więc uroki tamtejszego klimatu. Nigdy nie ukrywała,  że lubi powracać w tamtejsze regiony, chociażby na wakacje.

Inwestycja Ewy Chodakowskiej

Mimo miłości jaką Ewa Chodakowska darzy Grecję, nikt nie spodziewał się, że trenerka zachce otworzyć tam własny hotel. Chodkowska  ogłosiła radosną wiadomość na swoim Facebooku. Zaznaczyła, że miejsce wypatrzył jej mąż już jakiś czas temu, ale plany zakupu para trzymała w tajemnicy.

Reklama

Gdy Chodakowska przyjechała do hotelu i zobaczyła, w jak pięknej scenerii się znajduje, oniemiała. Zachwycona trenerka zdecydowała się na zakup hotelu nad brzegiem morza.

"Aaaa!!!!! Piszę ze łzami wzruszenia w oczach... Od kilku lat mój mąż szukał dla nas domu w Grecji. Takiego domu, który pomieści też nasze duże rodziny i naszych przyjaciół... Znalazł... hotel..." - oznajmiła  poekscytowana trenerka. W dalszej części posta zaznaczyła, że posiadłość nie będzie pełniła  jedynie funkcji prywatnego domu. Para zamierza otworzyć hotel  również dla przyjezdnych.

Hotel Ewy Chodakowskiej ruszy za jakiś czas

"Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana... Lokalizacja przy plaży... z najpiękniejszym zachodem słońca ever! To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe... Możesz sobie wyobrazić nasze emocje..." - wytłumaczyła Ewa Chodakowska, zwracając się  bezpośrednio do obserwatorek.

Chodakowska zaznaczyła,  że zamierza wyremontować posiadłość i wprowadzić w niej wiele zmian. Podziękowała fankom za wsparcie i obecność w  jej życiu. Zaznaczyła, że  bez nich nie  byłaby w miejscu,  w którym jest obecnie, jednocześnie zaznaczając,  że hotel  będzie dla nich otwarty. "Wierzę, że za parę lat - jak już zrobimy z tego perełkę - sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz" - dodała.

***

Przeczytaj również: 

Beata K. usłyszała zarzut! Nie zostawiają na niej suchej nitki

"Król szczurów" zwiastuje nieszczęścia. Tym razem znaleziono go w Rosji

Zzieleniałe są toksyczne. Zwróć uwagę na kolor ziemniaków

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy