Reklama

Reklama

Ewa Farna pod choinkę chciałaby dostać... patelnię

Kiedy Ewa Farna była małą dziewczynką św. Mikołaja prosiła o lalki, mikrofon i płyty. Teraz przyznaje, że nie wie, co chciałaby znaleźć pod choinką i współczuje tym, którzy chcą ją obdarować. - Lubię gotować, więc może jakąś fajną patelnię - mówi piosenkarka.

Kiedy Ewa Farna, piosenkarka znana z takich przebojów jak "Cicho" czy "Ewakuacja", była małą dziewczynką w liście do Świętego Mikołaja prosiła go o lalki, mikrofon i bardzo często o płyty. Teraz, gdyby miała napisać taki list przyznaje, że miałaby problem z określeniem tego, co chciałaby znaleźć pod choinką.

- Przed świętami dostaję dużo wiadomości z pytaniem, co chcę dostać na prezent, bo nikt nie wie, co mi kupić. Faktycznie, to bardzo trudne, bo sama nie wiem, czego sobie życzyć takiego materialnego, bo jednak zdrowia mogę sobie życzyć, ale nie do końca da się je kupić. Nigdy nie wiem, co bym chciała znaleźć pod choinką, więc ze mną jest ciężko. Dlatego nie zazdroszczę ludziom, którzy muszą mi coś kupić - żartuje piosenkarka.

Reklama

Co ciekawe, Farna zdradza, że bardzo polubiła gotowanie.

- Więc może coś związanego z gotowaniem mogłabym dostać. Może jakąś fajną, specjalną patelnię albo jakieś takie inne dziwne rzeczy powiedzmy kulinarne - zastanawia się Farna.

Wokalistka przyznaje, że lubi kuchnię nowoczesną, europejską, śródziemnomorską, a czasami azjatycką. Za polską i czeską nie przepada, bo - jak tłumaczy - obie są dla niej zbyt czasochłonne.

- Nie robię też deserów, bo za bardzo nie umiem ich robić, więc też nie piekę. Ale uwielbiam robić zupy kremy"- opowiada Farna.

Piosenkarka przyznaje natomiast, że bardzo lubi dawać prezenty i cieszy się, kiedy ma pomysł na podarunek, a zaczyna się martwić, gdy nie wie, co sprawi radość osobie, którą chciałaby obdarować.

- Dla mnie strasznie trudno jest kupić cokolwiek i wiem, że tak samo trudne to musi być dla drugiej strony. Np. mój brat jest studentem i lubi chodzić na siłownię. Wiem, że nie ma na to pieniędzy, więc kupię mu np. karnet - kwituje Farna.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje