Reklama

Reklama

Ewa Mrozowska-Kozłowska zdradziła, że odchodzi z "Gogglebox"!

Ewa Mrozowska - Kozłowska, uwielbiana przez fanów bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała właśnie na Instagramie zaskakujący wpis. Makijażystka zdradziła, że odchodzi z programu i nie usiądzie już więcej na słynnej kanapie. Zaapelowała także do Sylwii Bomby.

Ewa Mrozowska - Kozłowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wizażystka pojawiła się już w pierwszym odcinku i błyskawicznie zjednała sobie sympatię fanów - dziś na Instagramie obserwuje ją już 563 tysięcy osób. 

Ewa Mrozowska - Kozłowska na słynnej kanapie zasiadła u boku samej Sylwii Bomby, która zresztą namówiła ją do wzięcia udziału w  castingu. Choć program cieszył się ogromną popularnością, a fanów wciąż przybywało, to Ewa nie zrezygnowała z tego, co kocha najbardziej - pracy makijażystki i regularnie dzieliła się z obserwatorami kulisami swojego życia zawodowego. 

Zobacz również: Sylwia Bomba zdradziła, czy pojawi się z córką na pogrzebie byłego partnera

Gwiazda "Gogglebox" odchodzi z programu! Oto, co zdradziła!

Dziś na Instagramie gwiazdy "Gogglebox" pojawił się wpis, w którym poinformowała fanów, że nie usiądzie już więcej na słynnej kanapie! 

Reklama

- napisała. 

W dalszej części postu makijażystka podziękowała także Sylwii Bombie, z którą występowała: 

- dodała. 

Gwiazda programu „Gogglebox” znana jest z tego, że bardzo ceni sobie życie rodzinne. Ewa Mrozowska - Kozłowska jest szczęśliwą żoną i mamą - może uznała, że to dobry moment, by mocniej skupić się na tej sferze życia? 

Zobacz również:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński znów walczą z kryzysem?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gogglebox. Przed Telewizorem | Ewa Mrozowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy