Reklama

Reklama

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę. Gwiazda "Idola" zaskoczyła fryzurą

Ewelina Flinta, gwiazda pierwszej edycji popularnego programu "Idol" zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze. "Jakby 40 lat mniej" - komentują internauci. Jak teraz wygląda piosenkarka?

Ewelina Flinta, gwiazda "Idola"

Jej rockowy głos zachwycił nie tylko jurorów "Idola". 23-letnia, charyzmatyczna wokalistka szybko zyskała rzeszę fanów. Nazwano ją "polską Janis Joplin" i uznano za objawienie pierwszej edycji muzycznego programu Polsatu. Ewelina Flinta swoje kroki na scenie stawiała już na początku lat 90. Znana była w rockowym świecie m.in. z występów na Przystanku Woodstock. Pochodząca z Jasienia (woj.lubuskie) wokalistka z charakterystyczną chrypą wprawdzie nie wygrała pierwszej edycji "Idola" (zajęła II miejsce), ale w środowisku muzycznym i tak zrobiło się o niej głośno. Jej przebój "Żałuję" długo królował w rozgłośniach radiowych. - Do dzisiaj nucimy ten utwór - przyznają jej fani. 

Reklama

Ewelina ma na swoim koncie dwa albumy "Przeznaczenie" (2003) i  "Nie znasz mnie" (2005). Za działalność artystyczną otrzymała także szereg nagród, w tym m.in. dwukrotnie Superjedynkę  w kategorii "najlepsza wokalistka roku".  W kwietniu 2004 odebrała statuetkę w kategorii Artysta roki na gali wręczenia nagród Eska Music Awards. Sukcesy, występy, trasy koncertowe i po pewnym czasie słuch o Ewelinie Flincie zaginął. Artystka postanowiła usunąć się w cień. Później wróciła, udzielając się w różnego rodzaju projektach muzycznych czy teatralnych. 

Czytaj również: TOMASZ MAKOWIECKI Z "IDOLA" JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. CO ZA ZMIANA!

Ewelina Flinta - Jak dzisiaj wygląda gwiazda "Idola"

O tym, co dzieje się u Eweliny, można dowiedzieć się głównie z jej kont w mediach społecznościowych. Na Facebooku czy Instagramie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, zmianami w życiu czy zapowiedziami wydarzeń z jej udziałem. Wokalistka koncertuje teraz bardziej okazjonalnie i skupia się na działalności proekologicznej. 

Ostatnio Ewelina Flinta zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Niedawno opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze.  - Włosy jakby krótsze - podpisała. Pod postem pojawiło się już mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących zmiany. Fani nie kryją zachwytu. 


Czytaj również:

Renata Gabryjelska. Co robi dzisiaj seksbomba lat 90.?
Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na idealną fryzurę
Najmodniejsza grzywka sezonu. Jak zrobić bottleneck bangs?


***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Flinta | Idol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy