Reklama

Reklama

Ewelina Ślotała pokazała zdjęcie z połamaną twarzą. Opowiedziała szczerze o przemocy

Ewelina Ślotała była partnerką Jakuba Rzeźniczaka, zrobiło się o niej głośno, gdy ich związek się rozpadł. Kobieta próbowała ułożyć sobie życie z nowym partnerem, jednak zamiast szczęśliwego zakończenia spotkał ją koszmar. Ślotała gościła w najnowszym odcinku podcastu dziennikarki Polsat News Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami", w którym opowiedziała o doświadczeniu przemocy i szokujących praktykach stosowanych przez bogatych mężów w stosunku do żon, których historie zebrała w książce "Żony Konstancina".

Ewelina Ślotała po raz pierwszy pojawiła się w show biznesie 12 lat temu, kiedy była partnerką Jakuba Rzeźniczaka. Teraz o kobiecie znowu jest głośno za sprawą jej książki "Żony Konstancina", w której autorka opisała kulisy życia partnerek bogatych mężczyzn. Ślotała w przeszłości sama należała do grupy takich kobiet i była ofiarą przemocy domowej. Kobieta udostępniła na swoim profilu na Instagramie drastyczne zdjęcie, na którym widać, jak wyglądała po pobiciu przez partnera.

Ewelina Ślotała opowiedziała całą prawdę o byłym mężu

Z Katarzyną Zdanowicz Ślotała postanowiła otwarcie poruszyć temat przemocy psychicznej i fizycznej, jakiej doświadczała, podkreśliła, że w przeszłości była gnębiono zarówno psychicznie, ekonomicznie, jak i fizycznie.

Reklama

Ślotała wypowiedziała się także na temat zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie, na którym jej twarz jest cała zakrwawiona.

Ślotała wydała książkę "Żony Konstancina"

Ewelina Ślotała w ostatnim czasie postanowiła opisać historię swoją i podobnych sobie kobiet w autorskiej książce "Żony Konstancina", chcąc w niej odczarować mit życia ludzi z pierwszych stron gazet i opowiedzieć o wszystkich mrocznych faktach. Ślotała w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz zdradziła też, jak wygląda codzienność w toksycznych relacjach i w jaki sposób zamożni mężowie starają się wynagrodzić żonom swoje zachowanie.

Ślotała wyznała też, że nie jest łatwo zejść z życia na wysokim poziomie.

Cały odcinek podcastu Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" z Eweliną Ślotałą dostępny jest poniżej.

Zobacz również:

"Wracam do domu i płaczę". O tych kosztach pomagania innym nikt nie mówi. Anna Cieślak u Katarzyny Zdanowicz 

Jacek Jelonek u dziennikarki Katarzyny Zdanowicz o tabu: "Wciąż mamy dużo pracy jako naród"

Zniszczyli jego prace bez litości. Tomasz Górnicki u dziennikarki Polsatu Katarzyny Zdanowicz

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy