Reklama

Reklama

„Folkowa królowa”. W takim wydaniu gwiazdy TVP jeszcze nie widzieliśmy

Małgorzata Opczowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami porcją kolejnych zdjęć. Tym razem prezenterka TVP zaprezentowała się niczym „folkowa królowa”. - Tak bardzo bym chciała, abyśmy byli dumni z naszej wspaniałej kultury, folku, górali – napisała dziennikarka. Fani ocenili: „Pięknie pani w tym stroju”.

Małgorzata Opczowska to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Jest prowadzącą "Pytania na śniadanie", prowadzi też niektóre koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Gwiazda TVP w wolnych chwilach chętnie dzieli się na Instagramie swoimi przeżyciami i zdjęciami. Tym razem Małgorzata Opczowska zapozowała do najnowszych zdjęć w folkowym stroju.

Małgorzata Opczowska niczym "folkowa królowa"

- Cudowny wieczór w moim ukochanym Krakowie. (...) mogłam się poczuć przez chwilę jak prawdziwa folkowa królowa. Wielkie święto mody w pięknych okolicznościach przyrody. Tak bardzo bym chciała, abyśmy byli dumni z naszej wspaniałej kultury, folku, górali. Uwielbiam - napisała Małgorzata Opczowska.

Reklama

Wizyta dziennikarki miała związek z pokazem mody "Folk Design" Anety Larysy Knap. W Ogrodzie Botanicznym UJ po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano kolekcję "Mountain Moon" inspirowaną fotografią Adama Brzozy, przedstawiającą Giewont na tle księżyca.

Stylizacja Opczowskiej wzbudziła zachwyt. "Piękna jak zawsze"

Folkowa stylizacja Małgorzaty Opczowskiej wzbudziła zachwyt jej obserwatorów. "Pięknie wyglądasz", "Pięknie pani w tym stroju i nakryciu głowy", "Przepiękna jak zawsze", "Piękna księżniczka", "Jesteś królową" - komentowali fani.

***

Zobacz również:

56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Wygląda na swój wiek?

Cleo w stroju folkowej kowbojki podbija Sopot

Agnieszka Woźniak-Starak w sukience z dekoltem do pępka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Opczowska | folk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy