Reklama

Reklama

Fran Drescher ma kochanka

62-letnia aktorka, znana w Polsce z brawurowo zagranej roli niani w serialu "Pomoc domowa", wyznała właśnie, że przez 25 lat żoną homoseksualisty, nie znając prawdy o jego orientacji seksualnej. Otwarcie zachwala też posiadanie kochanka .

- To, że jesteś singlem czy singielką, nie oznacza jeszcze, że musisz wieść życie pustelnika i być wierną życiu w celibacie - powiedziała Fran Drescher w wywiadzie dla portalu Page Six. A następnie wyznała, że sama zachwala sobie relację, którą amerykanie nazywają friend with benefits, czyli przyjaciel oferujący dodatkowe korzyści (chodzi o seks).

- To naprawdę daje korzyści - powiedziała gwiazda.

Nie szczędziła też szczegółów tego, jak wyglądają jej kontakty z przyjacielem. - Spotykamy się dwa razy w tygodniu. Nie chodzimy do restauracji, do kina, ani nawet na spacer, podczas spotkań robimy to, co robimy. A robimy to dobrze. I to mnie trzyma w pionie - opowiedziała Drescher.

Reklama

Zapytana wprost, czy ten rodzaj relacji zaspokaja jej potrzeby emocjonalne, aktorka nie uciekła się do wymijających odpowiedzi.

- Od lat przyjaźnię się z moim byłym mężem Peterem. Ale jego homoseksualna orientacja sprawia, że są obszary, w których nie jest już w stanie mi pomóc. Dlatego w moim życiu pojawił się przyjaciel. Taki pomocny na serce i przyspieszony oddech - wyznała artystka. Powiedziała też, że przez 25 lat małżeństwa nie miała pojęcia, że Peter Marc Jacobson jest gejem.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Fran Drescher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje